Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Félek felülni az ilyen "utazo...

Félek felülni az ilyen "utazo vidamparkok" alltali extrem körhintákra stb?

Figyelt kérdés
Na eleg ertelmetlen a kerdes, de holnap megyek majalisra, es felakarok ulni egy ilyen hatalmas forgo valamire (bocsi nem tudom a nevet) es nagyon felek hogx lefog szakadni, vagy valami fog tortnenni. Ti mitcsinalnatok a helyemben? Vagy szerintetek feluljek?
2017. ápr. 30. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ülj fel és bizonyíthatod a körmozgásnál fellépő állandó gyorsulást és opcionálisan az érintő irányú mozgást.
2017. máj. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ülj fel egyszer, ha utána se bírod ezeket akkor legalább megpróbáltad. Sokan nem bírják.
2017. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én imádom az ilyeneket. Egy-két balesetről hallottam a tv-ben korábbi években. Rossz volt belegondolni, hogy én is ültem már ilyenen. De eddig még nem tartott vissza. Én inkább attól szoktam félni, hogy nehogy rosszul legyek, ne hányjak.
2017. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Felültem végül és nagyon tetszett.😀
2017. máj. 1. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!