Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Legénybúcsúra bekérni a...

Legénybúcsúra bekérni a résztvevőktől 8500 Ft-ot az sok?

Figyelt kérdés
Kellék, rágcsa, vőlegény szállása, sztriptízshow, ajándékok.

2017. máj. 26. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy kicsit sok. Ezért nem árt ha szervezés előtt közlöd a résztvevőkkel, hogy fejenként majdnem 10.ezret kell fizetniük. Akkor majd eldöntik, hogy megéri nekik, akkor mennek, ha sokallják akkor nem mennek. Én soknak tartom, főleg ha nem csak hárman lesznek.
2017. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
6-7 fő lesz
2017. máj. 26. 08:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira relatív, kinek mi a sok. Van, akinek ez aprópénz, van, akinek meg 1 heti kajapénze. Szóval neked kell tudni, hogy áll a társaság nagyjából anyagilag, ez belefér-e nekik, vagy már túl sok. Gondolom a sok pénzt a ribik viszik el, esetleg ha te, vagy netán a vőlegény ehhez kimondottan nem ragaszkodik, akkor lényegesen lehetne csökkenteni az összeget, vagy valami értelmesebbre is költeni. Én biztos, hogy szívesebben próbálnék ki akár egy luxus autót (pl. [link] ), vagy ugranék ejtőernyővel ki helikopterből, mint hogy vonagló, kiélt fejű nőket nézegessek az esküvőm előtt.
2017. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Minek házasodik meg az, akinek a legénybúcsún is az a legfontosabb, hogy k*rvázhasson????
2017. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Meg ha 6-7 főt nem tud megvendégelni, akkor ne tartson ilyet.
2017. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Vendégcsalogató szlogen:

"Ha jöttök lesztek, ha hoztok esztek!"

2017. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
30%
hát kinek mi nekem pl kevés ennek a dupláját egy sima bulizás alkalmával elköltöm :)
2017. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
egyébként én is 10 ezer forint alatt el sem indulok otthonról egy átlag buliba
2017. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Relatív. Még normál/teli pénztárcával is.

Én egy könyvesboltban pl simán otthagyom ezt az összeget, vagy egy kirándulás, egy jobb vacsora alkalmával, esetleg egy szülinapi ajándékként, viszont számomra ez ugyan olyannak tűnik, mint a: ezen a szórakozóhelyen tartom a szülinapom, gyere el, vedd meg magadnak a belépőt, fizesd az egész esti fogyasztásod is, és még hozz ajándékot is.


Meg kell kérdezni, hogy belefér e, mert ne csak olyan tudjon eljönni a búcsúra, akinek esetleg erre nincsen pénze, vagy van akinek van csak sajnálja - ez lennék én - annak is legyen valami arany középút.


Nemrég ünnepeltünk szülinapot, meg voltunk hívva mind egy beülős - kajálós - helyre, és hát önfinanszírozó buli volt vegyes társasággal, mindenki csak a szülinapost ismerte innen onnan, egymást nem. Aki üres pénztárcával érkezett annak igen kellemetlen volt, és nekem is, azt nézni, hogy a másik tömi magát a süteménnyel, ő meg hozott magával egy üveg vizet, és a szülinapos egy limonádéra sem hívta meg. Az összes fogyasztásunk talán 20ezer ft volt 10-12 főre (nem egy vagyon).


Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy ha én leánybúcsút akarnék, akkor a megbízott szervezőnek a kezébe nyomnék x pénzt, hogy tessék ebből hozd ki légyszi, ha pedig nincs keretem, akkor csak kitalálni mókás játékokat de semmi "fényűzés".

2017. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
#7 na megjött a kis újgazdag burzsoá partyarc... milyen jó is amikor anyuci-apuci adócsaló kamuvállalkozók, így el lehet szórni húszezret egy bulira..
2017. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!