Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti diszitetek HALLOWEENkor...

Ti diszitetek HALLOWEENkor vagy süttök vmi sütit?

Figyelt kérdés

Készitetek vagy vesztek vmi halloweeni dekorációt? Ha igen meddig hagyjátok fent, 1 napig?

Van kedvetek sütni,ha igen,mit,milyet?



2017. okt. 30. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem tartunk ilyen ünnepet.
2017. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Itt a környéken tartunk/tartanak az emberek, pár napig vannak kitéve a pislákoló töklámpások, meg másfajta apró lámpások. Nagyon hangulatos egy esti sétánál.

Van barátnőm, aki tökör farag ilyenkor mázas tökmuffint, tökös sütit csinál, különböző formákban, és visz a szomszédoknak. Még senki nem halt bele ebbe az észvesztő szentségtörésbe.

2017. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

A munkahelyen a regisztrációnál tettünk ki az őszi dekoráció mellé egy nagy tököt és műpókhálót ronda kicsi műpókokkal, sokan dicsérték:)

Jó egy hete van kint, 2-án levesszük.

2017. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Úgy volt, hogy esetleg elmegyünk bulizni, de áh, kizárt. Állt a bál a városban, konkrétan leállították a vonatforgalmat... hagyjuk.
2017. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Mi nem tartunk Halloweent.
2017. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Házi buli lesz. Épp a jelmezemet készítem. Sütni is szoktam de idén nem volt rá időm.
2017. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Idén sajnos ez kimaradt, részben azért, mert munka + esti suli mellett se időm, sem energiám nem volt rá, részben mert a szobám eleve gyanúsan hasonlít egy halloweeni bazárra O:)


Egyedül tököt sütöttem, de azt Halloween nélkül is megcsináltam volna. Cikkekre vágott Hokkaido tök sós, borsos, kakukkfüves fokhagymás olajjal megkenve, sütőben sütve, rém egyszerű.

2017. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
50%
Magyarországon nincs és soha nem is volt ilyen.Az egy másik kérdés,hogy az utóbbi években divat lett pl kizárólag az angolszász vidékeken "őshonos" ünnep majmolása.Már kíváncsian várom mikor kezdik el a hálaadás és a függetlenség napját tartani itthon is...
2017. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
#8: "Magyarországon nincs és soha nem is volt ilyen." Hiába fáj neked, már van régóta. Elmesélem neked hogy már 1993-ban a suliban beöltöztünk meg tököt faragtunk. Pedig nem ma volt.
2017. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem nem fáj,miért fájna? A magyar kultúrához és a hazai ünnepekhez a világon semmi köze,ősi kelta ünnep és az angolszász országokban hagyomány.Itthon pontosan olyan divatbohóckodás mint a valentinap....
2017. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!