Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » December 24. ünnepnap?

December 24. ünnepnap?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne hogy: Nálunk legalább ebben korrektek és a "piros betűs" ünnepeket duplán fizetik így érdekelne hogy idén a dec 24. annak számít e?


Eddig tudom hogy nem de most több oldalon is olvastam hogy az


pl: [link]


csak hivatalosan érdekel :)



2017. nov. 20. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem ünnepnap, ha jobban elolvasod pihenőnapnak írja. Ez nem egyenlő az ünnepnappal.
2017. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Idei évtől már annak számít legjobb tudomásom szerint.


De nézd meg, pontosan hogy működik a duplán fizetés, nálunk pl. a vasárnapra eső ünnepnapra nem jár dupla pénz, így mi idén ezt buktuk. :)

2017. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3

Szerintem teljesen rosszul tudod. Beírtam a keresőbe és minden oldal azt írja hogy kezdeményezték hogy munkaszüneti nap legyen. De ez nem ugyanaz mint az ünnepnap.

2017. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem ünnepnap. Csupán volt egy ilyen törv javaslat. Mivel nem a kormánypárt adta be ezért elkaszálták. :-) Talán jövőre.
2017. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Líbiában igen.
2021. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!