Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » 2018. 04 29 éjszakaára megyek...

Hovrath Andras kérdése:

2018. 04 29 éjszakaára megyek melózni ez munkaszüneti nap? Többi kérdés lent

Figyelt kérdés

2018 04 29éjszakára megyek dolgozni ez 2018 04 30.reggel végzek

2018 04.30éjszajára megyek dolgozni 2018.05.01 reggel 6ig

erre a napokra 100%os potlék jár vagy csak simán az éjszakai?

Ha 100%os mert munkaszüneti nap akkor erre rájön még az éjszakai potlek is?



2018. ápr. 28. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Sima pótlékod jár
2018. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fizetett ünnepre nem kapsz pótlékot, mert csak elseje az. Az hogy hétfőn több helyen munkaszüneti nap az azért van mert ledolgozták múlt szombaton, akik folyamatosba járnak nekik ez nem számít. Fizetett ünnepre pedig akkor kapsz pótlékot ha azon a napon kezded el a műszakot. Mivel elsején reggel végzel így aznap éjféltől kellene járnia de nem adják meg mert erről nincs törvény. Ahol én dolgozok ott megadják de csak 6 órára tehát éjféltől reggel hatig műszak végéig ugye. De én 6+2 be dolgozom és nekem a mai nap kivételével az egész hosszú hétvége munka, és mivel délutános vagyok így nekem hétfőn 14-22 ig jár a fizetett ünnepre a pótlék plusz 18-22 óráig a délutános (éjszakás) pótlék ami nálunk 40% ot fizet. Ha éjszakás lennék akkor az éjszakai pótlék 90% nálunk plusz a fizetett ünnepre ami jár plusz az alapbér.
2018. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!