Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szereti apukátok a virágot?

Szereti apukátok a virágot?

Figyelt kérdés
Mit szólna, ha egy csokor virággal köszöntenéd fel Apák napján?

#apák napja #ajándék #virág #2018 június 17.
2018. jún. 7. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés férfi örül a virágnak, szabad adni, etikett sem tiltja, de azért mégsem bevett szokás.

Ha viszont tudod, hogy apukád örülne neki, akkor adj nyugodtan.


Én férfiaknak/fiúknak eddig olyan csokrot láttam csak, hogy adtak, ami a virág mellett bonbonból, pénzből, szivarból volt kötve.

Virágok közül a papagájvirág férfias csokorban jól mutat, de a kardvirág, kála is.

2018. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a kertben.
2018. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Apám nincs, de a 39 éves párom szereti a virágot, azt hiszem. Annyira nem, hogy csokrot hozzon be a kertből, azt én szoktam, ajándékba viszont egyikünknek se kéne virág (nálam egyes különleges eseteket kivéve. bármikor elfogadnék egy kék rózsát, például). Édesség annál inkább vagy más, aminek értelme van.


Egy apát attól még meghathat, hogy gondoltak rá apák napján, függetlenül attól, hogy virágot kap vagy más apróságot, amire semmi szüksége.

2018. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szereti, tehát rossz ember nem lehet.
2018. jún. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Meghalt.
2018. jún. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kertben szereti.

Szeret virágot ajándékozni.

De én nem köszönteném fel soha virággal.

Tudod, hogy van olyan, aminek örül. Inkább azt kap.

Én a kedvenc sütijei közül adnék neki. Van házi is, amit én készítek el, de van olyan kedvence is, ami cukrászdából van. Ezek mindig beváltak.

2018. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cserepes virágot igen, vágott virágot nem. Lakásuk olyan, mint egy dzsungel.
2018. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!