Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Bőrpénztárca férfinak?

Bőrpénztárca férfinak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék kérni segítséget, főként férfiaktól!


Lassan évfordulónk lesz párommal és szeretnék neki gravírozott bőrpénztárcát adni. Már régi a mostani és gondoltam jó lenne neki új.

Mennyire ciki az, ha van benne egy aranyos szöveg? Ha vhol vagytok és mondjuk kinyitnátok és benne lenne pl: "te vagy az életem". Ez csak egy példa, nem ez lenne benne 😅


Lányoknál más lenne de így nem tudom...


L


2021. okt. 1. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyesmit belegravíroztatni nem jó ötlet. A pénztárcát gyakran előveszi, sokan látják. Személyes üzenetnek nem ott a helye.
2021. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem jó ötlet a gravírozás.
2021. okt. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szerintem a párod habitusától függ, van aki bírja az ilyet.

Az is aranyos lehet, ha esetleg közös képet raksz a képtartóba, vagy valami kis kedves üzenetet.

2021. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

A tündérbündér szerelmes üzenet tényleg nem pénztárcára való, de egy ilyet el tudnék képzelni magamnak:

[link]

2021. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maga a pénztárca jó ötlet, de a gravir nem. Inkább a monogramját tetesd bele.

Az én páromnak van fotója rólam a pénztárcájában, esetleg annak a hátuljára írnék ilyesmi üzenetet.

Azt nem látja mindenki, ha kinyitja.

2021. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen én is ezen gondolkodtam, hogy az túl személyes lenne :)


Köszönöm a a válaszokat!

2021. okt. 2. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem egyáltalán nem gáz, csak nem a külsejére, hanem a belsejébe kell az írás.

Pl így:

[link]

2021. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát ennél rosszabb ötletet nem hallottam még. Egy szép kicsit drágább pénztárca jó ötlet, de elocsmányítani ilyen bugyuta gravírozással...
2021. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mint férfi örülnék a pénztárcának, a gravír ciki lenne, max ahogy irták a monogram még elmegy. Inkább arra figyelj, hogy milyen rekeszek vannak benne, nekem pl sok a plasztik kártyám (több bankkártya, többféle pontgyűjtő- vagy kedvezménykártya, stb.) és kaptam már ajándékba olyan pénztárcát, amiben irtó kevés kártya fért csak el, nem igazán örültem mert nap mint nap kinlódtam vele, meg nekem van pl cippzáros rekesze is, abba elkülöníthetem a nagyobb cimleteket, nem kell hogy a pénztárnál mások is lássák amikor kinyitom hogy mennyi pénz van nálam, illetve van fényképtartó része is. Van aki a kisebb, van aki a nagyobb pénztárcát szereti, azért inkább figyeld le ezeket, mert a pénztárca napi szinten az emberrel van, egy rosszul megválasztott elrendezésű tárcával sok morgást lehet elérni egy férfinél :)
2021. okt. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!