Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Milyen ételt készítsek páromna...

Milyen ételt készítsek páromnak évfordulóra?

Figyelt kérdés

Meghitt romantikus vacsorára gondoltam otthon, sajnos sosem készítettem még főtt ételt, ezért lenne ez extrán meglepetés számára.


Milyen levest és főételt csináljak, ha nem vagyok mesterszakács?



2023. márc. 13. 15:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Gondoltam húslevesre, mert az tuti befutó és nem is nehéz csak hosszú a főzési idő, emellé marhapörkölt fűszeres steakburgonyával meg valami savanyúval vagy marinált lilahagymáva.


Vélemény? :D

2023. márc. 13. 15:34
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha bevállalsz elsőre egy húslevest és egy marhapörköltet, és olyan szót használsz, mint "marinált", akkor nem lehetsz elveszett a konyhában. :)


Jó választás, amit írsz. Persze mindkettő húsos étel. Ha ez Nektek nem gond, akkor teljesen rendben van, de a húsleves helyett egy zöldségleves is jó lehet.

Vagy a húsleves után mondjuk egy gombapörkölt, többféle gombából (persze ez anyagi kérdés is).


Vagy egy gulyásleves után egy egyszerű túrós csusza. Ha a pörköltet el tudod készíteni, akkor a gulyásleves sem okoz gondot.

2023. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
20%
Én például még egy fokhagyma krémlevest is el tudnék képzelni. Nem húsos, ellenben mutatós és egyszerű elkészíteni, nem túl drága és nem sima leves textúra. Lehet belerakni krutont vagy bruschettát és reszelt sajtot is.
2023. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Esetleg tudtok ajánlani konkrét receptet ezekhez? Húsleveshez, fokhagymakrémhez, marhapörihez...


Aznapra már előkészítenék minden hozzávalót pontosan olyan mennyiségben ahogy azt a receptek előírják.

2023. márc. 13. 21:34
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
ne fozz neki semmit, foleg ne ilyet, ha kezdo vagy.
2023. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy maradhat-e, mert reklámnak minősülhet, de a "Szoky konyhája" csatorna (yt) elég jó. Viszonylag hosszú videók, de lépésről lépésre megmutatja a szakács az ételek elkészítését. Keress rá nála az adott ételekre.
2023. márc. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 NTBS ***** válasza:
100%
Amit szeret.
2023. márc. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már, akkor Hargitai György csatornája is jó. Ha bohócot akarsz látni, akkor Lázár.
2023. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 NTBS ***** válasza:
Mit kapott?
2023. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mit készítettél.
2023. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!