Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Most lesz egy eves évfordulom...

Most lesz egy eves évfordulom a párommal de nem tudom hogy mit adjak neki. Valami kézzel készíthető ajándékra gondoltam. Mit adjak neki? Köszönöm a segítségeket.

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy év alatt nem ismerted meg annyira, hogy erre tudd a választ, vadidegenként mit tudnánk tanácsolni?
2023. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 hungarikum_202 válasza:
69%
Mi nem ismerjük a párod. Neked kell tudni, hogy mit szeret és, hogy minek örülne.
2023. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
28%
Mikor értik már meg az emberek, hogy senki nem örül az ilyen összetákolt "kézzel készített" vackoknak? Nem óvodás vagy, aki még rajzol az anyukájának meg az apukájának, akik aztán úgy csinálnak, mintha örülnének neki.
2023. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

#3: és Te mikor érted meg, hogy a "kézzel ksézített" csak a Te fejedben néz ki így?

Csak néhány példa:

- saját készítésű portré

- kézzel írt receptes könyv

- kedvenc dalok feléneklése egy albumra

- szerelemlakat egyedi véséssel

- versek


Fantázia és tehetség kérdése.

2023. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
71%
1 év alatt nem ismerted meg annyira a párod,hogy tud mit szeret?
2023. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
90%

Scrapbook!! nézz utána pinteresten milyenek vannak. Sok idő kell hozzá, és sok türelem, szóval ha a közeljövőben van az évforduló akkor felejtős. Még néhány ötlet:

- “nyisd ki amikor…” levelek

- öntött gyertya

- agyagozz valamit(pl.képkeret, vagy valami figurát, mécsestartót, hamuzót ha dohányzik)

- póló amire festesz textilfestékkel.

Nyilván te ismered a barátodat, ezek basic ötletek, de teheted személyessé tudván hogy mit szeret.:) hajrá!

2023. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon szépen köszönöm az ötleteket. Nagyon jó ötleteket adtatok. Köszönöm ☺️☺️☺️ #5; #6


És a többi rosszmájunak is köszönöm, hogy válaszoltak igaz nem valami sokat tettek hozzá. És Ismerem a párom. Csak annyi hogy nem volt ötletem. És a kézzel készült "tálkolmányok" többet érnek mint hogy kattintasz kétszer es van egy olyan nyomtatott polod amira az van ráírva hogy "szeretlek"....

De nektek is köszönöm a válaszokat.

2023. júl. 7. 23:37
 8/15 A kérdező kommentje:

*6;7;

Bocsanat elírtam😅😅☺️☺️

2023. júl. 7. 23:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Na és mi lesz végül ami készül?
2023. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Első évfordulóra én is scrapbookot adtam neki. Nagyon élveztem már csak elkészíteni is és szeretném majd folytatni mivel van benne sok hely még és évről évre frissíteni azt ami benne van. Ezt én is jó ötletnek tartom. Viszont mi azóta megbeszéltük, hogy inkább élményt fogunk ajándékozni a másiknak. Elmegyünk pl egy strandra vagy hasonlók. Azóta pedig az összeköltözés határán vagyunk úgyhogy onnantól kezdve is fix ezen a programos vonalon megyünk majd tovább, esetleg egy kis aprósággal kiegészítve.
2023. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!