Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Melyiket gravíroztassam a...

Melyiket gravíroztassam a gyűrűbe?

Figyelt kérdés
egyik házassági évfordulónkra meglepiként a fèrjem nevét gravíroztattam a gyűrűmre. karikagyűrűink vannak.most az övébe gravíroztatnék meglepiként.családi és utó nevem is 3 szótagos,nagyon jól néz ki írottan.viszont nem elcsépelt,hogy az övébe meg az én nevemet? arra gondoltam kreatívabb ha a gyerekek nevét,3 fiam van,pont kiférne ,körbeöleli a gyűrűt.ahogy a gyűrűt forgatva olvasná a neveiket,arról is én jutnék eszébe,hisz tőlem vannak. vagy csak szimplán a nevemet? melyik lenne meghatóbb? egyik barátnőm erre szavazott a másik a másik ötletre,tehát nem segített a döntésben. melyik legyen?
jan. 30. 03:40
A kérdező szavazást indított:
a nevedet gravíroztasd
a gyerekek neveit
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Tőle kérdezd meg, az ő gyűrűje, nem?
jan. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Tiszta kémia gyilkos az egész
jan. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
utsó ne terrorizáld a kérdést vegyi szempontokból!
jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
78%
Szerintem az anyós neve legyen benne!
jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Én nem rontanám el a gyűrűt azzal, hogy teljesen körbe van gravírozva. Szerintem elcsúfítani.

Az meg kissé fura, hogy a saját nevemet gravíroztatom bele. Már bocsi, ha neki nem jutott eddig eszébe, akkor nyilván azért, mert nem hiányzik neki.

Szóval nekem egyik ötlet sem tetszik. Kb. olyan, mint a képpel ellátott párna, szívecskés bögre.

jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a szivecskés bögre személytelen,de ez nagyon is személyes,a nevek,nekem inkább olyan mint aki tetováltat és jelentése van. csak én nem a bőrömbe.jeggyűrűje mindenkinek van,tehát tudom,hogy imádná,hogy neki egyedi,és nem létezne másik olyan. szépen megöltétek a romantikát. kösz a segítséget.
jan. 30. 13:20
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

6: Nem mindenkinek ez a romantika.

Én nem a személyes, személytelen jellegére gondoltam. De a saját nevem más gyűrűjébe gravíroztatni az tök olyan, mint ráerőltetni egy közös képes, vagy saját képes párnát.

Ha meg körbe van gravírozva teljesen, az nem szép, teljesen elveszíti minden felületét a gyűrű.

jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Képzelem, hogy kiül egy padra és a gyűrűt forgatja, hogy láthassa a nevedet. Talán még Oscar-t is kapna a jelenetért 'legjobb magányos szerető' kategóriában, ha valakinek sikerült felvennie. Egy házas embernek senki szüksége nincsen, hogy a párja vagy gyerekei nevét nézegesse. Az értékes gyűrűt is csak tönkreteszi a gravírozás.
jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Semmit. Elváltok könnyebb eladni gravir nélkül.
jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nagyon sokáig csak az ő neve volt az én gyűrűmön.kb 7 évig . csak most gondoltam arra,hogy övére is kéne nem feltétlen az én nevem.15 éve együtt vagyunk,és nem fogunk elválni de kösz.az enyémet be lehetne olvasztani,az övé nem igazi arany,csak 6 ezerbe került,de ha elválnánk nem a gyűrűt sajnálnám. ez esetben meséljen aki tud értelmesebb ötletet. volt valaha olyan ajándék ami egyedi és csak nektek volt,személyes? szívesen veszek ötleteket.
jan. 30. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!