Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mivel lepjem meg 3. évfordulón?

Titkosleányzó kérdése:

Mivel lepjem meg 3. évfordulón?

Figyelt kérdés

Most lesz a 3.évfordulónk,távkapcsolatban vagyunk,ezért valami ütős dologgal szeretném meglepni :) Vannak ötleteim,pl. sütök tortát,csinálok zsetonokat,aztán pezsgő és a folytatás :) De úgy érzem,hogy még tudnék valamit ezek mellé,ezért gondoltam,ti tudnátok 1-2 ötletet adni :)


Fényképek kilőve,bögre-párna kilőve,ékszer kilőve,videó kilőve :D


2013. máj. 23. 23:56
 1/4 anonim válasza:
Saját készítésű bonbonok,vagy én karácsonyra írtam egy könyvet a "Mi Love Story-nk"-at,képekkel illusztrálva kicsit humoros szöveggel:) Kb 10 oldal volt,minden oldalon 1-2 mondat, de nagy volt a hatás.. Egyszerre aranyos és romantikus és egyedi:) <3
2013. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es miket irtal a konyvbe? hogy hogy ismerkedtetek meg,az egesz kapcsolatotokat,vagy miket?:) ez eleg aranyos otlet,tetszik :)))
2013. máj. 25. 14:56
 3/4 anonim válasza:
Mi love story gratt angol szotarsz akarsz lenni Xd
2013. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát én rákerestem a neten maga a Love Story tartalmára,rövid leírására.és kiegészítettem-kicseréltem a szereplők nevét stb.stb. Mint pl P.Jani egy vidéki családból származó géplakatos.Egész életét a motorok szériázásának szenteli.mindezt tetézi hogy hogy beleszeret egy stb.stb lányba....a végén meg valami happy.Én mondjuk úgy írtam hogy az a rész utána mikor kiderül hogy nagyobb a baj mint hitték,okként nem a történetben lévő végzetes betegséget,hanem a borzasztó szerelmet írtam és hogy ki tudhatja még hogy mi lesz a folytatása:)A lényeg hogy először írd át a ti nevetekkel,utána pedig a történetet a ti sztoritokra.:)A google-n keress rá:)
2013. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!