Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 9 hónapos évfordulóra ajándékö...

9 hónapos évfordulóra ajándékötletek? L/18

Figyelt kérdés
Fiúnak,könnyen kézileg elkészíthető dolgokra gondoltam.
2013. júl. 18. 16:32
 1/8 piriiiiii ***** válasza:
100%
Én még sosem hallottam 9 hónapos évfordulóról...
2013. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne már... Ha csak úgy kedvességből szeretnél csinálni neki valamit, az rendben (szerelemkuponok, 3D origamiból motor, sárkány, süti, házi alkohol), de 9 HÓNAPOS ÉVforduló?
2013. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hát a fiukat könnyű felvidítani egy egyszerű hancúrdús estével is ;)

De csináltathatnál neki egy egyedi pólót is, amire valami poénos csak rá jellemző dolog van írva, vagy egy fénykép van rárakva vagy valami ilyesmi. Készíthetsz neki valami fiús karkötőt, vagy valami szép (és bonyolult) origamis virágot amit kitehet a polcára. Esetleg egy fényképet rólatok, valamilyen kézzel készített keretben, amiről mindig eszibe juthatsz.

Ha "ilyen jellegű kézimunkát" akarsz adni neki (If you know what I mean), akkor szerintem ezek a legjobbak.

Remélem segítettem.

Kívánom hogy legyetek még 1000-szer ennyi hónapig együtt!

Hajrá!

19F

2013. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
egy közös képeteket rakd sziv képtartóba, és pingáld oda h szeretlek. vagy ajándékozz neki egy fotóalbumot!!!
2013. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A következő "évforduló" mikor lesz? Tizedik hónap, harmadik hét, ötödik nap? És akkor is minket abajgatsz majd ötletért?
2013. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Origami virag! :D :D :D ( honapos evfordulo? 3 havonta unneplitek vagy minden honapban? :D
2013. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én kispárnát kaptam és örültem neki, pedig nem vagyok egy gyermeteg lélek.
2013. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Süss süteményt!! Abszolút tuti módszer, én nem csak ajándékba adom, kibékítésre is használom!! :)
2013. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!