Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Szerintetek ez az ajándék mit...

Szerintetek ez az ajándék mit jelenthetett?

Figyelt kérdés

A barátomtól névnapomra kaptam egy gyűrűt.

Lassan 1éve leszünk együtt.Komolyakat köszi



2014. aug. 27. 21:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ezüst szóval nem hiszem ,h kìnai piacról hozta.:-D

Làtom valakit nagyon zavart,h rossz helyt van a kérdés ,de sztem még több millió ilyen "szexuális" jellegű kérdés van, ami nem ebbe a témába tartozik. ;-)

2014. aug. 27. 22:31
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha meg akarta volna kérni a kezed, azt gondolom, aranygyűrűt vett volna.

A pasik nem törik a fejüket, hogy az ajándékuk ugyan milyen üzenetet hordoz... örülj neki, és reménykedj, hogy egyszer majd elhangzik a nagy kérdés is!

2014. aug. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Névnapi ajándék. Ha el akart volna jegyezni, akkor karikagyűrűket vesz.
2014. aug. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nem akart nyakláncot venni :D
2014. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Addig maceráltad vele, amíg vett egyet. Semmit nem jelent.
2014. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez egy sima névnapi ajándék, ne logikázd túl. Én lány vagyok, mégse gondolnám semmi egyébnek, mivel ha megkérné vele a kezedet, akkor a kérdést is feltette volna hozzá, nemcsak úgy átadja a gyűrűt, hogy "Boldog névnapot!".
2014. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerette volna, ha van egy gyűrűd. Ennyi. Ha nagyon érdekel, hogy elvenne-e, kérdezd meg tőle.
2014. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Gyűrűt nálunk csak az kap ajándékba akivel a fiúnak komoly szándékai vannak, ezt hívják most már foglaló gyűrűnek is akár. De ez hagyomány nem mindenhol így van. Én nem fogadnék el akár melyik férfitől gyűrűt semmilyent
2014. dec. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!