Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Szerdán lesz a szüleim 20....

Szerdán lesz a szüleim 20. házassági évfordulója, szerintetek mit vegyek/adjak nekik?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hallod :D az enyemeimnek is most volt. En vettem egy uveg bort, es egy szep kepet az eskuvojukrol. Copyguruban bescanneltettem, lediktaltam a pasinak egy idezetet, azt valami programmal megcsinalta nekem, hogy a kep alatt legyen, es kinyomtatta matricapapirra. Egyedi boroscimke. :) penzszukeben erre futotta, de nagyon orultek neki. :)
2015. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
34%
neked semmit, ez az ő ünnepük nem a tiéd, nem olyan mint egy szülinap névnap
2015. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Jolvan masodik, ha mar erdemi valaszt nem tudsz adni(mivel nem az volt a kerdes h adjon e vmit egyaltalan), megtarthatnad maganak a velemenyedet.
2015. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Talán 72%-os úgy gondolod a te anekdotád hasznosabb volt, mint a második válasz?


Szerintem sem kell külön ajándék, ha nem szokás nálatok.

2015. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell semmi, minek?
2015. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit, az apukád vegyen az anyukádnak 20 szál vörös rózsát.
2015. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Seafalcon válasza:

Elég egy üveg bor is, (ha szeretik), már nincs idő arra, hogy valami szuper ötletes dolgot kitalálj. Ha mondasz mellé pár szót (hogy te is szeretnél olyan házastársat megadnak, mint ők), nagyon jól fog esni nekik.

Igazán nem értem azokat, akik azt mondják, hogy semmit... a szereteted kimutatása mindig jól esik a szülőknek, hát még egy ilyen jeles évfordulón.

2015. ápr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én ajándéknak sütni szoktam vmit....egy különleges kenyeret, egy óriási kalácsot, stb. Tegnap túrós pogácsát sütöttem anyámnak, mert névnapja volt.

Nem kerül sokba, a te kezed munkáját dicséri....és állítólag még szakrális is :)

2015. ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Színházjegyet.Én azt adtam és nagyon örültek neki:)
2015. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!