Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit adjak páromnak 1 éves...

Mit adjak páromnak 1 éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Tudom hogy rengeteg minden van a neten, rengeteg ötlet hogy mit is adhatnék neki. De már több napja keresgélek, ezen agyalok. Elég kreatív vagyok én szerintem, de most semmi nem jut eszembe sajnos.Remélem tudtok segíteni.

olyasmi hogy párna,stb sajnos most nem megoldható. Közös képeink már vannak. Varrni nem tudok. Semmi ötlet.Tudnátok segíteni?



2015. okt. 5. 17:20
 1/2 anonim válasza:

szia!

esetleg nyomtasd ki pár közös képeteket, tedd bele egy kis albumba, írj mellé valami kedves üzenetet.

ha lány vagy: süsd meg a kedvenc muffinját és díszítsd ki cukormázzal, vagy lehet kapni ilyen csokidíszítő tollakat, írj rá szivecséket, meg 1 Év meg ilyesmit.


ha fiú vagy: írd meg neki egy levélben, mit jelentett számodra ez az év, és adj neki virágot mellé (12 vörös rózsa, ha romantikus tipusok vagytok) , vidd el enni valahova, vagy hívd meg cukrászdába


megkérdezhetem mikor lesz az évfordulótok, és hány éves vagy te és a barátod/barátnőd? :) majd írd meg melyiket választottad, ha jókat ajánlottam :)

2015. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vidd el színházban vagy moziba, esetleg készíts neki zeneválogatást, és a levélben leírni mit jelentett neked az elmúlt év nagyon jó ötlet!!! Esetleg látogassatok el oda nosztalgiázni, ahol összejöttetek.
2015. okt. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!