Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vegyek vagy csináljak a...

Mit vegyek vagy csináljak a barátomnak az évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Megszeretném lepni a barátomat az évfordulónk alkalmából valami kis cukisaggal:) valami edes kis dologgal, valami kis aprósaggal, vagy vacsoraval, gyertyafenyes furdes vagy valami, de nem tudom mennyire lenne jo. valakinek van valami jo otlete? :))

2016. aug. 3. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Vacsora helyett legyen piknik. Pokróc, szendvicsek, süti, bor, pezsgő. Kimenni valami elhagyatott helyre, csillagok, stb...
2016. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy vagy vele, de szerintem olyan dolog kéne ami elég személyes ahhoz, hogy évfordulót lehessen vele ünnepelni. Pl.: Rendezz neki egy kis filmet zenével, képekkel rólatok és rakd rá egy pendrive-ra. Vegyél neki valami csokit, egy dobozt ami romantikus mintájú, de kellően fiús/férfias és rakd bele a pendrive-ot. :D Kicsit időigényes, de jó lesz, hidd el ;)
2016. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem ha ételben gondolkodsz, azt te készítsd el, annak nagyobb értéke van. :)

Esetleg egy együtt töltött hétvége, utazzatok el valami szép városba, faluba, ahol csend van és szép a természet, ilyesmi. :)


És persze a pendrive-os ötlet is tök jó, a piknik is, minden ilyen kis romantikus apróság. :)

2016. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2016. aug. 4. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is utazást szervezz magatoknak.Egy szép kis városban, valami jó szállodában.Esetleg olyanban ahol wellness lehetőség is van.Én este egy hajón felköszöntöd.Én valahogy így képzelem el.
2016. aug. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!