Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » A barátommal most leszünk fél...

A barátommal most leszünk fél évesek de nemtudom mivel lepjem meg :c ötlet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 19:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Magaddal ... mármint ... érted. c:

Vagy ... menjetek el templomba.

Azok mondjuk lehet tényleg meglepné. :D

2016. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
87%
Mi amikor fél évesek lettünk csináltunk közösen vacsorát és gyertyafénynél megvacsiztunk. :) Szerintem ez romantikus volt. De ha meg akarod lepni akkor tudom ajánlani az ilyen általad készített kupont. Most az első évfordulónkra énis ezzel kedveskedtem neki. Ha érdekel a kuponos link elküldöm :))
2016. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk menjetwk el egy jó/romantikus helyre vacsorázni.És mondjuk adhatnál neki egy olyan tárgyat amin együtt vagytok ketten(pl.bögre)
2016. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
48%
Hát szerintem ha csak fél évesek vagytok, tehát csecsemő korúak, akkor én maximum bébiételt javasolnék meglepiként.
2016. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget :) igen érdekel az a kuponos dolog is belinkeled?
2016. aug. 7. 07:18
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Én igazán nem értem és tök fölöslegesnek tartom ezt az x hónaposak meg x évesek vagyunk dolgot, de miért nem csináltok pl. valami olyan különleges programot, amit mindig is ki akartatok próbálni?
2016. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fél évesek! A kis porbafingók, és még vannak, akik tagadják, hogy a fiatalok egyre korábban kezdik...
2016. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nekem igenis fontos ez hogy fél éve vagyok együtt a barátommal és lehet másoknak semmit se jelent de nekem fontos :) amugy én 17 éves vagyok ö meg 18..csak hogy az idiota barmok ne kössenek bele abba hogy *fél évesek vagyunk*
2016. aug. 7. 13:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha meg ennyire fontos neked, akkor hogy lehet az, hogy annyira nem ismered őt, hogy idegenektől kell megkérdezned, minek örülne?
2016. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Barátnőm és a barátja nemrég lettek fél évesek, ők elmentek egy gyönyörű étterembe vacsorázni...:) Mondjuk ők mindketten tehetősebbek, és drága ajándékot vettek a másiknak, vagyis ilyen páros ajándékot, amit mindketten viselhetnek. Remélem érthető voltam. :)
2016. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!