Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Help! Nincs semmi ötletem...

Help! Nincs semmi ötletem évfordulóra. Adnátok párat?

Figyelt kérdés

Első évfordulónk, 27 éves férfi a célszemély. Kapott tőlem már parfümöt, tollat, párnát és most valami személyesebb kellene, de semmi ötletem. A szexi fehérnemű alap, valami tárgybeli dolog kellene, 8000 forintig.

Szóval az elvárások megvannak, ti jöttök ;)


2017. márc. 11. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Egy jó bor, meg valami finom vacsora. :)
2017. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Mivel foglalkozik? Mi a hobbija? Milyen zenét szeret?


Én a páromnak ezt a könyvet vettem. (Szeret főzni, szereti a rock zenét és még olvasni is szeret) [link]


Valamint készítettem Neki egy hasonló dobozt -> [link] fekete-vörös változatban. Ebbe közös képeket raktam és egyéb olyan dolgokat rajzoltam, hajtogattam amit "csak mi" értünk.

Nagyon örült mindegyik ajándéknak :)

2017. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Az én férjemnek nagyon olcsón(15000) tudtam szerezni 1. évfordulóra egy elektromos gitárt egyik haveromtól. Megőrül a rockért meg a gitárokért, ezért gondoltam valahonnan biztos lehet szerezni neki nagyon olcsón egy személyes dolgot. Nagyon örült neki, szóval szerintem ha pl. imádja a hajókat menjetek el vacsizni egy hajóra, vagy rendelj neki egy hajó makettet. (persze nemkell hajós cucc csak példának írtam)

Ha olcsón szeretnél valami klassz dolgot, ajánlom a wish-t.:)

Ja és boldog évfordulót!

2017. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csináltass neki egy névtáblát a postaládára. Az eléggé személyes.
2017. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is az első hozzászóló válasza a nyerő. Ennél több nem kell, és ez a legjobb.
2017. márc. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!