Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » S. O. S! Mibe öltözzek be...

S. O. S! Mibe öltözzek be idén farsangkor? 12/L

Figyelt kérdés
Valami szépet.., például gondoltam már a "stewardess"-ra is, csak honnan szerzek ruhát, vagy a ruhához kellő anyagokat?
2012. jan. 11. 20:19
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

[link]

Elvileg ehez hasonló ruhák kellenek hozzá.

2012. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Lendvai Ildikónak
2012. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer amikor kicsi voltam kb 10 éves, a szüleim kitalálták, hogy legyek cigisdoboz. Meg is csinálták nekem, egy nagy dobozt, amibe belebújtam, a fejem meg egy kilógó szálban volt. Nyertem is különdíjjat vele! Ha ezt a témát aktualizálni szeretnénk, és poénos is legyen akkor én NOKIA-s doboznak öltöznék, benne 15 millió Ft-tal. :)

Ha mégis stewardess szeretnél lenni, akkor itt egy kép: [link] A képen látszik, hogy ez egy kosztüm egy fehér blúzzal és kendővel, ami nem látszik, az egy térdig érő szoknya, valamilyen vékony nylon harisnya, és fekete cipő. Anyud nem tudja neked megvarrni? vagy anyudnak valami barátnője,ismerőse aki női szabó/vagy csak egyszerűen ért hozzá? Honnan szerezz anyagot? Anyud biztos tudja, hogy ruhának való anyagot Méteráru boltban lehet kapni. Sok sikert! Szia :)

2012. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
84%
perui segédmunkásnak
2012. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Ceruzahegyezönek.
2012. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
18%
Ash Ketchum
2012. jan. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%

[link]


[link]


Ha már stewardess, én biztosan ezt választanám :) Klasszikus Pan Am :) fehér blúzt bárhol kapsz, a szoknyát és a blézert varrni kell, legalábbis én nem láttam eddig hasonló színűt sem, a kalapra szintén vadászni kell, a kitűzőre is, de szerintem megéri, még csak január van :)

2012. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
35%
Gondolom azt is viccesnek találnátok, ha a ti 12 éves gyermeketeknek írkálnának ilyen válaszokat.
2012. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs anyukádnak esetleg olyan szoknyás kosztümje, ami jó lenne rád (esetleg fiatalkorában használta, de már nem)?

Mert akkor se venni, se varrni nem kéne. Hozzáillő sál, cipő, blúz (utóbbi gondolom van).

Egyébként minden légitársaságnak más egyenruhája van, úgyhogy sokfélét lehet kitalálni.

2012. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
fekete pákó
2012. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!