Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Tudtok jó ötleteket farsangra?

Ranika kérdése:

Tudtok jó ötleteket farsangra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 14:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én szörnyella de frász voltam kiskoromban többször is... és nyertem:D
2012. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
múmia..fásli..:D tökjó,és a bnőm nyert vele.:D
2012. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Kössél Magadra zöld lufikat, Te leszel a szőlő :)
2012. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Több személyes - csoportos - jelmez játszik?


Voltunk százlábú - öten egy piros textilből vart csőben, ami alul ki volt vágva és az első a két karját előre nyújtva "adta" a csápokat. Olyan előrehajolva összekapaszkodott vonatozás-szerűre gondolj


Másik tippem is ilyen.

Nagy sikert aratott egy csoport a "divat az őskortól napjainkig" című számmal. Ősasszony birkabőrben, csontokkal, lovagkori hölgy csúcsos fejdísszel, 19. századi nő krinolinos ruhában és egy modern, "kortárs" cuccba öltözött lány.

2012. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Tengerész: Tengerész sapka, fehér ing, fehér zakó kék jelzéssel, fehér élére vasalt nadrág. Lányként voltam tengerész, abban a buliban az én jelmezem volt a legjobb.

Matróz: Matróz sapka, csíkos póló.

2012. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 -Pimpike- válasza:

Egyik farsangi bulin két fiú öltözött be: egyik havai mintás ing+ rövid naci az is virágos kitűzőn" vállalkozó", a másik fiú magas vékony öltöny napszemüveg kitűzőn "testőr"

Harmadik fiú nem tudjuk mi volt de csini lett: szőke paróka tütü(balerinák hordják) alatta szívecskés alsó naci szőrös láb magassarkú cipő.

2012. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
90%

Nekünk mindig jó jelmezeink voltak!

Egyszer voltam kakas, sok papírlapot egymásra fektetve, formára vágva, felvarrva egy pulcsira és harisnyára lett belőlem kakas, karton csőrrel és tarajjal :D


Egyszer tesóm volt vadanygyal, angyali lepedőben szarvas fejjel :D


Ő jegesmedve is volt, coca-colával a kezében :D


Ketten voltunk a banya és Jancsi. A banya a hátán cipelt egy nagy karton dobozt ( megfestve kemencének, a kémény füstölt is egy füstölőtől :D) Jancsi pedig előtte sétált és beledugott egy lapátot, mintha azon ülne a banya ( volt szivacsláb, ami lógott kifelé) :D mintha Jancsi épp belerakná őt a kemencébe! :D


Mi is mindig nyertünk vmit ezekkel! :)

2012. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
77%
tegyél csillag alakú sapkát a fejedre,és egy damilon húzzál magad után 1 csavart,így te lehetsz a csillagfejű csavarhúzó
2012. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Greenmarble válasza:
Pom-pom és picur. Ha kislány akkor simán kislánynak öltözteted a gyereket, és a fejére fonalból egy Pom-pomot kell készíteni. A hugom egyszer ez volt és nagyon tetszett mindenkinek.
2012. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
legyél kolbász :D én nyertem vele :P
2012. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!