Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mi legyek farsangon?

Mi legyek farsangon?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnököm mindenféle délutánokat szervez és ebben benne van egy beöltözős farsangi délután is ahol mindenkinek KÖTELEZŐ beöltözni. SEGÍTSETEK LÉGYSZI!!
2012. jan. 24. 19:23
 1/10 anonim válasza:

Hány éves vagy, fiú vagy, vagy lány?

Próbáld meg nem úgy felfogni, mint kötelező feladatot, hanem mint lehetőség egy poénra, arra, hogy megmutasd a kreativitásod.

Kedvenc mese/film/sorozatszereplő? Van néhány egyszerűbb állatjelmez (cica, kutya). Fiúknak jó a kalóz, valamilyen sportoló, lányoknak szintén könnyű megcsinálni a kalózlány jelmezt, csinos lehet egy retrós összeállítás is.

2012. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 11 éves. De köszi
2012. jan. 26. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Régen volt olyan sapka melynek teteje csillagalakú volt. Szerezz be egy olyat, fogj egy anyacsavart köss rá egy madzagot és húzd magad után. Te leszel a csillagfejű csavarhúzó, ha nincs sapi, akkor csak csavarhúzó:D
2012. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekünk is volt kötelező, én pont lesz*rtam, beöltöztem gyereknek, nehezen találták ki mi vagyok, csak ajánlani tudom.
2012. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
milyen színű a hajad?
2012. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szőke a hajad tegyél Sharpay vegyél fel valami feltünő rucit és egy pluss kutyát! :)
2012. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csillagfejű csavarhúzó nagyon ötletes (:

Inkább barna a hajam...:(

2012. jan. 31. 18:22
 8/10 neon2 válasza:
Ne legyél ilyen nyávogós...Szerintem legyél zombi mert azt egyszerű elkészíteni csak egyszerűen elkened a szemfestéket,vagy ha nem akkor csak vegyél valamilyen maskot.
2012. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Gondolom a beöltözős, kitalálom mi vagy, felvonulás után bulizni fogtok:) Szerintem öltözz be úgy, hogy a "jelmezed" legyen a bulizós ruhád is egyben!:) Felöltözhetsz színesen, és mondhatod hogy te egy színes ceruza vagy:D Esetleg megmondod a tanárnődnek, hogy nincs ötleted és kedved se beöltözni!
2012. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Légy bér gyilkos! :D

Ha meg kérdezik hogy mi vagy mond bér gyilkos.

-Hát nem látszik a ruhádon.

-Egy jó bér gyilkos beleolvad a környezetébe ennyi :D

2012. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!