Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Szerintetek jó ötlet ez a...

Szerintetek jó ötlet ez a jelmez? Kiegészítő ötletek?

Figyelt kérdés

Idén arra gondoltam, hogy a Men in Black-ből ("Sötét zsaruk") öltözök ügynöknek. Szerintetek jó ötlet?


Az öltöny nem okoz gondot, de kéne deneutralizáló:

1. Én többször láttam a filmeket, de mindig németül. Magyarul hogy hívják azt a "tollat", ami törli az emberek emlékezetét? ÉS Will Smith (Agent J) hogyan hívja mindig, mikor nem jut eszébe az eredeti megnevezése a herkentyűnek?

2. Ti hogyan készítenétek replikát? Arra gondoltam, hogy törlőkendőgurigát kisebbre csinok, és alifóliába csomagolom, meg kell körbe egy piros csík. Ha meg tudom oldani, akkor valami zseblámpával villanást is idézek elő.


Ötletek, tippek, segítség?


2012. jan. 29. 19:33
 1/2 A kérdező kommentje:
*törlőkendőgurigát kisebbre csinálok
2012. jan. 29. 19:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Öcsém is annak öltözött még 4 évvel ezelőtt. Neki úgy oldottuk meg hogy flexel levágtunk egy felmosórongy fém rúdját majd arra rátettünk egy átlátszó piros plexit amit így körbe olvasztottunk, majd ráragasztottunk beletettünk 2 erősen világító ledet majd a gombot megoldottuk mögötte ami kapcsolóm volt, és a belsejébe préseltem 2 ceruza elemet. Küldenék róla képet ha még meglenne valahol.
2012. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!