Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mi legyek farsanon? SŰRGŐSS!

Mi legyek farsanon? SŰRGŐSS!

Figyelt kérdés

11 éves vagyok és nálunk 11-én lesz a farsang. Arra gindoltam, hogy boszorkány leszek az egyik osztálytársammal. Még nem, biztos h az leszek mert azzal tuti h nem fogunk nyerni!! Szerintetek mi legyek?? :S

11/L


2012. febr. 1. 14:03
 1/10 anonim válasza:
miért tőlünk kérdezed? -.-""""""""""
2012. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja bocs azt elfelejtettem mondani h norlis válaszokat kérek!! : Ugye rizsszemű paraszt?? :)
2012. febr. 1. 14:29
 3/10 anonim válasza:
Rendőr,utcalány,kukac,királylány,csuvakka,láncfűrész...
2012. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

kínai,dominó,Ludasmaty,viszkisrabló,kalóz,macska,sörösüveg,paraszt,papagály,sárkány,autó,ördög,görkoris pincér...

Mondjak még?

2012. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem ártana, ha odafigyelnél, mit írsz, és nem kötözködnél! Farsan? Sűrgőss? Ilyen szavak nincsenek, mint ahogy nem kerül sok időbe a hogy szó leírása sem. Az nem mentség, hogy tizenegy éves vagy, sem az, hogy siettél. Még akkor sem, ha sürgős.


Mi legyél? Cigányasszony, hippi, férfi, copfos kislány, négerbaba. Számtalan lehetőség van. Lehettek állatok is, medve, farkas, oposszum. A lehetőségektől függ.


De ha ketten vagytok, akkor megint mások a lehetőségek. Lehettek szakállas öreg bácsik vattaszakállal, púpos hátú öreg nénik, csövesek, vagy valamelyik rajzfilmfigura, mondjuk Daphne (Diana) és Vilma a Scooby Dooból.

2012. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Zsebkendő.
2012. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Itt nagyon kreatív ötleteket tudsz találni a "farsan"-hoz.


[link]

2012. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Katica
2012. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem legyél helyesírási szabályzat. Ez elég "norlis" válasz te szerencsétlen?
2012. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Viccen kívül legyél Darth Vader a másik osztálytársad meg legyen Luke Skywalker! Én speciel Darth Vader leszek xD
2012. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!