Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Vettem egy Darth Vader-es...

Vettem egy Darth Vader-es felszerelést farsangar, melyik naptól lehet kimenni az utcákra jelemezben?

Figyelt kérdés

Vettem egy Darth Vader-es felszerelést a felszerelés tartalma: ' db hangátalakítós maszk, cipő, köpeny, ruha, és vettem egy Darth Vader Ultimate fx lighatasaber-t (Vader-es fénykardot, de nem a gagyit)

Na szal hanyadikától lehet kimenni jelemezben?


2012. febr. 10. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyan kell érteni a kérdésed? Valami szabályra gondolsz?
2012. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, mikor, melyik naptól lehet kimenni jelmezben az utcára?
2012. febr. 10. 23:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, mikor, melyik naptól lehet kimenni jelmezbe az utcára?
2012. febr. 10. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak nehogy találkozzunk ifjú padevan.


Obi Van Kennobi

2012. febr. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megismétled a kérdésed, de az enyémre nem válaszolsz, így nem tudok segíteni.

Hogyan kell érteni, hogy mikortól lehet. Törvény nem tiltja, bármikor. Bármikor kimehetsz csak úgy passzióból. Olyan népszokás sincs, amihez igazodnod kellene, lehetne. (Mint pl. a busójárás). A farsang már jó ideje tart.

Az utóbbi idők törvénymódosításait nem ismerem, az álarccal lehet esetleg gond. Nem tudom. Bankba, postára, benzinkútra azért ne menj benne.

2012. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!