Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Joker farsangra?

Joker farsangra?

Figyelt kérdés

tudom nem most van farsang de batman sötét lovag cimű filmből szeretnék beöltözni jokernek, érdekel hogy mivel lehet befesteni az arcom(milyen márkáju) illetve hol tudok zöld hajfestéket olyan öltönyt-kesztíűt és cipőt beszerezni amit a filmben viselt. Persze nem gyerek méretben:)



találtam egy videót is de ebből csak az derül ki hogy hogyan csináljuk.

http://www.youtube.com/watch?v=pa0SvGqUHF4&feature=related



2012. szept. 5. 19:30
 1/6 anonim válasza:
Dm-be szilveszter előtt voltak olyan festékek, amik mosáskor kimennek a hajból. Olyankor néz körül ilyen ügyben. :)
2012. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hu az király várok még válaszokat :)
2012. szept. 6. 19:48
 3/6 anonim válasza:
arcra a legjobb a katonai Álcafesték de pont fehér színben XD am meg internet és ilyen buli boltok
2012. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Általában színházi sminket szoktak használni ilyen arcfestéshez, de nézz be egy hobbi boltba, ha ott nincs is neked megfelelő termék, az eladó nagy valószínűséggel tud eligazítást adni.
2012. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és jelmezt hol tudok szerezni?
2012. szept. 12. 16:37
 6/6 anonim válasza:
nem tudom, de szerintem turkálókban nézelődhetsz, hátha van hasonló ruha
2012. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!