Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Farsangra van valakinek...

Farsangra van valakinek ötlete, hogy minek öltözzön az osztályom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még messze van a farsang, de már elkezdünk rá készülni.

30-an vagyunk egy osztályban és csoportosan szeretnénk beöltözni, mert utoljára vagyunk így együtt. (Ez az utolsó évünk. 8-ba járunk.)


2012. nov. 5. 19:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egy skatulya gyufának. Az oszi lehetna a skatulya, és ti a gyufák. Mindenképp, csoportosan valami ilyenre gondolnék.
2012. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És a skatulyát hogyan oldjuk meg?
2012. nov. 5. 19:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Indiánoknak beöltözik az osztály. Kivéve egy személy. Akit elfogtok beleraktok egy üstbe(annak kinéző valamibe) körbetáncoljátok( indiántánc) és megfőzitek! :)

ruha legyen minél egyszerűbb fiúknak

[link]

lányoknak

[link]

2012. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A skatulya? Kérjetek egy boltból pár dobozt, és húzzátok magatokra. Asszem van egy képem egy haverról, ha megkapom, felteszem.
2012. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Meg is kaptam, ezt mi egy szünetben megoldottuk marhulásból, gondolom, ti jobbat tudtok, ha akartok, mi is 8.-ban csináltuk:

[link]

2012. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösziköszi:) ezek jó ötletek:D
2012. nov. 5. 21:53
 7/11 Szegfű Márió válasza:
öltözzetek raboknak..:D..és írjátok a egy kartonra h az "iskola Rabjai"..régi módszer.:DDde tök jóó
2012. nov. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Százlábúnak. Néhány lepedőt összevarrtok, alábújtok, csíkos zokni a lábatokra, az osztályfőnök meg lehet a feje.
2012. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha rabok lesztek, írjatok a felsőtökre sorszámot :), 8: az az osztály, 01: a névsorban, hogy hányadik vagy és az A v. B, az évfolyamban melyek vagytok

Valahogy így festene: 809/A

esetleg alulra, hogy " Rabok legyünk, vagy szabadok?! "

2012. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem a lányok legyenek angyalok a fiuk ördögök:D

vagy én 6-odikos vagyok és tavaj 5-ben dalmátkutyáknak öltözött az egész osztály :D ez elsö dijat kaptuk :D

2012. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!