Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mi legyek farsangkor?

Mi legyek farsangkor?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy kicsit még korai de szeretném megvarratni a jelmezt.Szóval szeretnék kreatív ötleteket kérni :) előre is köszönöm!

2013. jan. 9. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Legyél mondjuk vírus!
2013. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hány éves vagy, fiú/lány?.... kicsit szűkítve a kört könnyebb lenne... valami aranyos, vagy ijesztő, vagy inkább vicces??
2013. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Pöttyös túrórudi(xd az leszek én is)

Szabadság szobor

Teletabikból az egyik(xd az úgy mégjobb ha az osztályodból páran összeöltöztök,és mindenki egy teletabi lesz)

Farmerlány/fiú



ennyi jutott most eszembe de csak mert nem tudom hogy fiú vagy vagy lány bár van egy sejtásem,ezért írtam a szabadságszobrot

;)

2013. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Csillagfejű csavarhúzó(=fejeden egy csillag, magad mögött húzol zsinóron egy csavart) - örök klasszikus és amikor épp olyan helyen sütik el, ahol más épp nem illetve a jelenlévők (de legalábbis a zsűritagok) közül kevesen ismerik, akkor még akár nyerni is lehet vele.


Azon kívül felmosórongy se rossz, de persze már ezt is eljátszották mások, de újszülöttnek minden vicc új, szóval ha olyan a társaság aki nem ismeri, akkor jó poén mindkettő.

2013. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 2x voltam bennszülött,mindig nyertem. Főzöl pulykanyaklevest,a csontokat kifőzöd,az lesz a nyaklánc. Fekete cicanaci,meg felső,barna testfesték,tupiros haj, kukoricacsuhéjbol szoknyát fűzöl,meg kar és lábdiszt. Kb ennyi. Nehéz elképzelni,de probálj ráguglizni,ha kell kép küldök is.
2013. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hunbula ***** válasza:
Én egyszer különdíjas lettem a csillagfejű csavarhúzóval! Igaz a csavarom egy nagy hungarocell fejből meg egy rugós porszívócsőből volt, alufóliával bevonva, vagy fél méteres. :) De a csokitortáért megérte :)
2013. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kinucc válasza:
Legyél kecske, vagy slender, vagy enderman, vagy creeper!
2013. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

egy amihez bem is kell jelmez: én voltam már láthatatlan ember és különdíjas lettem vele :D

bemodták h én jövök, mozgattam a függönyt hátulról ed dobogtam. ennyi.:)

2014. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia, legyél mondjuk pop sztár. (ha lány vagy) Csak kell egy színes paróka, csilivili ruha, egy mikrofon, egy színes smink, és kész is van. Elég egyszerű, de jól néz ki. :)
2015. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!