Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Milyen jelmezötleteitek...

*Nikiii* kérdése:

Milyen jelmezötleteitek vannak egy 7-es osztálynak? Mert még ötletem sincs. És meg kell nyernünk a versenyt!

Figyelt kérdés
Olyan csoportos jelmezre gondolok. Nem ilyenekre h pl. a fiuk lányoknak öltöznek,mert a fiuk nem fogják bevállalni.
2013. jan. 22. 17:13
1 2
 1/11 Nevotens válasza:
Én is 7-es vagyok... nekem is itt adott valaki ötletet: Kórház a káosz szélén. De ha ez nem jön be mi már voltunk régebben zombik és M.J. Thiller számára táncoltunk,de játszottunk már esküvőt is :) Remélem tudtam segíteni
2013. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ti pontosan h fogtok a "kórház a káosz szélén"-nek öltözni?? milyen ruhába v mire gondolsz?
2013. jan. 23. 20:37
 3/11 petrushhh válasza:
Én is hetedikes vagyok és mi idén Adams familynek fogunk beöltözni... sztem ez elég jó ötlet. Vagy mi tavaly hippik voltunk a hairból és megnyertük a versenyt vele. :)
2013. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nevotens válasza:
Hát ööö mi úgy gondoltuk hogy anyukám kórházban dolgozik és ő tud hozni olyan köpeny félét. Aztán ha sikerül az orvosiból kikérni egy gurulós ágyat akkor azt de ha nem mind1 még zsámoly is jó műtős ágynak. És kitaláltok valami vicces jelenetet hozzá.
2013. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nevotens válasza:
De igazából mi mégsem azok leszünk hanem helyszínelők és van még egy ötletünk a pantomimesek ezt is úgy találjátok ki ahogy szeretnétek csak az öltözék kell hozzá...
2013. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötleteket, és megpróbáljuk őket meg is valósítani!
2013. febr. 5. 21:22
 7/11 Nevotens válasza:
Remélem nyerni fogtok! :)
2013. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :)) Én is remélem.

Am nagyon köszönöm a válaszokat, mert a phantomimes az bevált. Azok leszünk. :)) Köszönöööm!!

2013. febr. 8. 07:15
 9/11 Nevotens válasza:
Nm :) mi is azok voltunk és arattunk :D
2013. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöööm!! A phantomimes jelmezzel elsők lettünk!!!!

Köszönöm az ötletet Nevotens!!

2013. febr. 10. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!