Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Nem tudnátok nekem mondani...

Nem tudnátok nekem mondani farsangi jelmez ötleteket? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Február 23.-án lesz a suliban farsang,még nem tudom hogy minek öltözzek,ehhez várok ötleteket.Lehetőleg könnyű,és kreatív legyen,házi készítésű. Mellesleg 10 éves Lány vagyok.Előre is köszi a válaszokat! :))

#Farsangi-ötlet-Segítség
2013. jan. 29. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tükörtojás.

Egy nagy kerek ruhadarab, elöl-hátul. az elejére egy nagy sárga pötty, amit kitömsz.


szőlő:

egy lakat picire fújt lufi felvarrva egy régi ruhádra

2013. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Lucapanna...A Szőlő tetszik,lehetséges hogy fel is használom az ötletedet.Köszönöm *-* :)
2013. febr. 14. 13:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Pedig a kukac almában tök jó:D Bátyámmal meg akartam csinálni, de ő is besavanyodott emberke, és mondta hogy az milyen ciki... Egyébként jelmezötlet, pl én amikor annyi voltam mint te azt hiszem macskanő voltam, az egyik barátom meg danette puding volt:D De a versenyt érthetetlen okokból egy kémény nyerte meg ...
2013. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kémény?Miket ki nem találnak,meg hogy az nyerte meg,az az az ...Nem tudok mit hozzászólni.
2013. febr. 20. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!