Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » 13 éves vagyok és külföldön...

13 éves vagyok és külföldön lakok. Az iskolában lesz farsang, és muszály beöltözni. Nem tudom hogy minek öltözzek?! (légyszi olyanokat irjatok ami nem gáz egy 13 évesnek)

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 20:46
 1/6 anonim válasza:
Jó lenne tudni hogy fiú vagy e vagy lány
2013. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy?


Legyél csikós legény.

2013. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

muszáj - nem rosszindulatból írom, de nem baj, ha magyarul is tudsz helyesen írni


öltözz be boszorkánynak vagy ha fiú vagy, bankrablónak

2013. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi azt tenylen elfelejtettem irni.lany vagyok. Hat a boszzorkany nem rossz csak halloweenkor is az voltam ... (bocsi a helyesirasi hibakert telorol irok)
2013. febr. 1. 09:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 éves vagyok. Én direkt valami gyerekesnek szeretnék beöltözni (ninja, pikachu, cica stb.):3 Mit szólsz a vámpírhoz? Vagy legyél Alice csodaországból.:) Vagy gésa!^^ Én 9 éves koromban az voltam, és nyertem is. 8 évesen pedig autószerelő voltam.
2013. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hmmmmmm... :DDDDDDD

[link]

ezzel tuti nyernél a jelmezversenyen :DDDDDDDDD

2013. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!