Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Farsang lesz, és süteményt...

Farsang lesz, és süteményt kell sütnöm a nővéremmel de olcsó legyen olyant szeretnék szerintetek mi lenne, jó farsanghoz? (többi, lent! )

Figyelt kérdés
Na szóval..az van hogy farsang lesz holnap! (feb.9.) és nekem,süteményt kell sütnöm(persze édesanyám és nővérem,segítenek..) és nem tudom,hogy milyent süssek,mert igaz ezt utána az osztálypénzből "visszafizetik" nekünk de tudnátok,ötleteket adni(?) mert hamarosan hazaér,a nővérem a munkából és megkérte,hogy addig válasszak,süteményt!(linkeket is küldjetek vagy,esetleg képeket,hogy megnézhessem!:) válaszaitokat előre is köszönöm!! 13/L :D
2013. febr. 8. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
mézes kókuszos kocka , képviselőfánk , sportszelet , keksztekercs .
2013. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben..köszönöm ezeknek a receptjét,megnézem!:)
2013. febr. 8. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Különleges a dinnye süti. Bár ételszínező/piros, zöld/ is kell hozzá.Meg a magokhoz csokoládé-dara. Kekszmorzsa, margarin,cukor, meg még valamiket kell összegyúrni, két rétegben kinyújtani, és mint a szilvás gombócot gömbölygetni. Nagyon mutatós. Szerintem sok receptje van fent képekkel.
2013. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Manó98 válasza:
Fánk, muffin lehetőleg nem drága és finom is.:)
2013. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,már kiderült mit sütünk(sütöttünk) és amit mink,sütöttünk az fogyott el elsőnek!!:33:D
2013. febr. 9. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit sütöttetek végül?
2013. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!