Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Minek öltözzek be?

Minek öltözzek be?

Figyelt kérdés

Segítség!! Nem tudom minek öltözzek be farsangon (15éves lány). Nem szeretnék már annyira gyerekes jelmezeket de nagyon kihívó se szeretnék lenni. Esetleg valaki híresember, vagy egy életkorszakból, filmből...lányos jelmezötleteket várok:)))

előre köszi



2013. febr. 16. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hippi?
2013. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemrossz ötlet. megfontolom:)..
2013. febr. 17. 00:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem válassz valami mai hírességet!

Pl. Ott van Lady Gaga, állandóan valami jelmezféle van rajta, másolj le egyet egy klipjéből.

Vagy Selene Gomez a Love You like a love song-ba francia kisasszony.

2013. febr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok.

Vagy a klasszikus Marilyn Monroe.

Amikor fújja a ruháját a metró szele a rácson keresztül, azt a képet biztos ismered:

[link]


[link]


[link]

2013. febr. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ajándékdoboz, zsák, szőlő
2013. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehetnél esetleg valamilyen jól kinéző animekarakter. Ez attól függ, hogy mennyire kedveled az animéket, mennyire van hozzá pénzed, illetve ezt mennyire néznék jó szemmel az osztályban. Igazából a korosztályodhoz illik, de sokan még mindig nem értik.
2013. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Piroska?
2013. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindegyik jó ötlet, még át kell gondolnom..de nagyon sokat segítettetek. Koszi!
2013. febr. 17. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!