Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Milyen jelmezt vegyek fel...

Milyen jelmezt vegyek fel farsangkor?

Figyelt kérdés
17/f vagyok és szeretnék valami ütős, nem átlagos, nem lerágott csont jelmezt. Inkább valamilyen antropomorf jelmezbe öltöznék (nem állat, tárgy...) Nagyon megköszönök minden kreatív ötletet! :)

2014. jan. 3. 05:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, olyan 15-20 cm hosszú hullámos hajam van, ezt szeretném kihasználni :)
2014. jan. 3. 05:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Hippi!!!
2014. jan. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Arimateia válasza:

Ha szereted a fantasyt, abban vannak lehetőségek.

Klasszikusban (Magus, AD&D) pl. én a bárdot pont ilyen hajjal képzelem el. Középkori ruha valamilyen hangszerrel.

Jövőben játszódóban (Shadowrun) pl. egész jó utcai szamurájt tudnék belőled kihozni. Egy extrém színű (mondjuk fehér) kontaktlencse alapból nagyon ütős lenne, ha van rá pénzed.

2014. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, jöhetnek még! :)
2014. jan. 3. 20:33
 5/7 anonim válasza:
Hajléktalan. Ha jól csinálod nagyon ütős
2014. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van (xD), de hosszú hajú sikolyt szerintem még nem sokan láttak. Szép estét!
2014. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vavyan Fable 'Álmok tengere' címû könyvében vannak ilyen pasasok :P elég komoly leírás is van, válogathatsz ^^
2014. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!