Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Minek öltözzek be farsangon?

Minek öltözzek be farsangon?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy minek öltözzek be farsangon.

Gondoltam már Lady gagára,de nem találtam jó ruhákat hozzá...Valami sztáros jelmezre gondoltam,csak nem tudom hogy milyen legyen....

Gyorsan kéne,mert ebben a hónapban lesz.

Előre is köszi a válaszokat!:)

11/L



2014. jan. 6. 16:47
 1/10 anonim válasza:
Öltözz farmerlánynak. Nem kell csak egy cawboy sapka, és valami kendő a nyakadba. Egy farmerkabát, fehér póló, csizma, és farmer. :)
2014. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi.:)
2014. jan. 6. 17:02
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért jöhetnek még válaszok,szorít az idő!;)
2014. jan. 7. 16:40
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi.De én inkább valami sztárokkal kapcsolatosra gondoltam....
2014. jan. 7. 17:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenesetre lehetőleg ne ilyen:) A többit rád bízom:D:D:D Mi lenne, ha beöltöznél valami sportolónak esetleg?:) Ahhoz nem is kell sok cucc:)

[link]

2014. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es és 6-os vagyok:):):) Eszembe jutott mi ötletes:) Ha tudsz szerezni egy kék parókát, lehetsz Katy Perry, vagy Demi Lovato:) Vagy vörössel Rihanna pl :):)
2014. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi,de olyat nem tudtok mondani,amihez van smink is,meg ruha is?Mert én igazából olyat keresek,amihez van minden...
2014. jan. 8. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Vannak fent sztáros makeup tutorial-ok:)

Amúgy miért nem pl nővérke leszel v szellem?:) Ja és nem is értem hogy pontosan mit szeretnél, most akkor jelmezest, vagy vörösszőnyeges ruhát, am, mindegy, mert nem nagyon tudok ötleteket adni:) Egyébként még ez jutott eszembe, de szerintem ez túl merész lenne: www.youtube.com/watch?v=EKyvnSRPC6E hercegnő v tündér am? Vagy Gaga ilyen karácsonyi öltözékében:)? Vagy titkosügynök? Be se kell öltöznöd:):):) Vagy piroska? Vagy valami szakács esetleg? Hú ,most egyelőre nincs több ötletem

2014. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A linkre nem tudok rámenni,és nem akarok se szellem lenni,se rajzfilmhősök....De mindegy inkább eldöntöm egyedül,mert nem nagyon kapok olyan ötleteket,amiket én kértem,de te amúgy jókat adtál.:)

És köszi a választ.:)

2014. jan. 8. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!