Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » 33 éves nő vagyok és farsangra...

33 éves nő vagyok és farsangra megyek. Valami ütős jelmezötlet? Halvány lövésem sincsen, viszont egy wellness hétvégét nyer a legjobb jelmez.

Figyelt kérdés
Ja, és olyan kéne, amit meg tudok könnyen csinálni, jövő hétvégére :(
2014. jan. 29. 23:19
 1/8 anonim válasza:
43%

Egyszerűvel nem fogsz nyerni. Talán egy succubus?

Ha ügyes vagy, akkor biztos nagy siker lesz :)

2014. jan. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

kaszásnak és osztogass temetkezéses névjegykártyát. nem feltétlen kell valós céget hanem pl Kaszás temetkezés, kaszás katalin, budapest.


ez az én ötletem.

2014. jan. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Bankrabló. Álarc, baseball ütő. Nagyot lehet ütni.
2014. jan. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Zombi :D csinálj pár heget szemcerkával és kész + egy sima ruha / szakad hogy igazi zombi legyél ;)
2014. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ördög! rövid fekete vagy piros szűk ruha, ördögszarv hajráfra(lehet kapni készen) egy farkinca, villás véggel, magassarkú cipő vagy csizma.
2014. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minyonnak a gruból! :D

[link]


leírás is van :D

2014. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Király ötletek! SZuperek vagytok, köszi!

Azt hiszem a Kaszás nyert :) Remélem sikerül majd jól megcsinálnom. És a névjegykártyára is igyekszem kellőképpen kreatív ötlettel előállni :)

2014. jan. 31. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
már nem aktuális de amugy egy tipikus férfi szakma heggesztö favágó ilyesmik, szexi nöként. Szexi autószerelö lány vagy szexi heggesztö lány
2016. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!