Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » A tanár miért zaklat ezzel?

Fallas kérdése:

A tanár miért zaklat ezzel?

Figyelt kérdés

Ugye most lesz farsang és nem lépek fel. De csak azért mert hülyeségnek tartom és tavaly is hasonlók voltunk. Állatok... Akkor más inkább Michael Jackson vagy valami metálosabb számra pattogjunk de Katy Parryre vagy hogy írják.Nem járok semmilyen szakkörre az ilyeneken se lépek fel és tanárnő ezzel baszo....kat, hogy meg kell ismernünk egymást és így lehet a legjobban. Az istenért...

4 éve ismerjük egymást, ez az 5.-dik + 21-en vagyunk és 14-et már az oviból ismertem :P


https://www.youtube.com/watch?v=QMd2sa_eWW4



2014. febr. 5. 15:31
 1/5 anonim válasza:
100%

Lehet attól fél hogy túl zárkózott vagy és mindenképp segíteni akar neked. Vagy mintaosztályt szeretne belőletek.


Egyéni vélemény: totál fölösleges amit tesznek, ezen a "közös programokon" úgy túl tudnak pörögni a tanárok. Ha valakinek nincs kedve valamihez, ne baszo...sanak senkit ezzel.

Ha meg úgymond kötelező, akkor kibírsz pár órát.

Mi majmoknak öltöztünk egyszer, na én azon borultam ki így kb...

2014. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár órát ki lehet bírni akkor is, ha oboának öltözöl :)


Egyébként meg, ha szüleidnek sincs ellenvetése, egyszerűen ne menj el... a buli nélküled is meglesz tartva, max másnap lesz kicsit morci a tanárod, de fel fogja dolgozni. De én azt javaslom, hogy menj el, fogd fel buliként, hamar túl leszel rajta.

2014. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
dehogy megyek... azon a pár órán míg ők gyakorolnak akkor én megcsinálom a házim,megtanulok... de am a tanár is inkább ezzel foglalkozik és nem azzal amit már egy másik kérdésben feltettem.. csak az már szerintem 18+ amit művelnek
2014. febr. 5. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért, mit művelnek? :O
2014. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy ezzel egy kicsit késtem, de hidd el az állat az még tűrhető... Mi 5.ben(2 éve) mákostészták voltunk... -.-" am végül mi lett elmentél?
2014. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!