Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Minek öltöttek a farsangi bulin?

Minek öltöttek a farsangi bulin?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 13:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Nálunk az a szokás, (iskola)hogy az osztályok beöltöznek.Mi a Harry Potter és az elvarázsolt lények témát találtuk ki.Nekem az a bajom hogy fogalmam sincs minek öltözzek!!! Egy faluban lakok, nem nagyon lehet kapni ilyen kellékeket...6. osztályos vagyok, 12 éves lány.
2014. febr. 7. 13:20
 2/4 anonim válasza:
nem igazán vagyok Harry Potter-szakértő, de azt tudom, hogy kik a főszereplői.Szerintem az a legegyszerűbb megoldás, ha kicsit behullámosítod a hajad, mondjuk elég szerintem az is, ha este befonod vizesen, reggel pedig kiszeded a gumit és egy kicsit behajlakkozod, felveszel egy fekete köpenyt vagy egy hosszabb fekete felsőt és fogsz egy fadarabot az utcáról és otthon befested feketére vagy sötétbarnára és te leszel Hermióne(nem tudom, hogy kell leírni)
2014. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Öltöz be elfnek
2014. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mink buliunk
2014. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!