Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Szerintetek jó ötlet pantomimn...

Szerintetek jó ötlet pantomimnak öltözni Farsangkor?

Figyelt kérdés
Najó, ez nem épp farsang, hanem Halloween... Szerintetek jó ötlet pantomimnak öltözni? Nekem tetszik ez a téma, de nem szeretnék leégni a legjobb jelmez választásakor, ezért a mások véleményét is megszeretném kérdezni. Előre is kösz. :)

2014. okt. 29. 18:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok amilyen gyorsan csak tudtok, mert holnap lesz a buli...
2014. okt. 29. 20:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Zsír király!!! :D
2014. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 jojo néni válasza:
Na most regisztraltam mert megadtad az otletet mi legyek farsangkor na szoval jo otlet phantominnak oltozni de inkabb valami halloweenosabbat kene mert en idaig mindig elso helezest ertem el csak tavaly nem mert fekete pillangonak oltoztem es azt mondtak hogy "ez a ruha tul szep halloweenra " ugyhogy ha tudsz akkor valami remisztobnet en pl halott menyasszony leszek sok sikert 13/L
2014. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És vámpirnak öltözni milyen ötlet?
2014. okt. 30. 11:07
 5/6 jojo néni válasza:
Bocsánat hogy nem valaszoltam milyen volt a buli minek oltoztel ertel el valami helyezest ")
2014. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pantomim lettem, és harmadik helyezést értem el. :))
2014. nov. 10. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!