Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » 6. -asok vagyunk, és eldöntött...

6. -asok vagyunk, és eldöntöttük hogy a Disney World-ből fogunk lenni mármint mindenki választ egy "hőst". Lehetne a Madagaszkárból az oroszlán de már az is más mert az nem disney-be tartozik?

Figyelt kérdés
Na ötleteket várok! :*Én lány vagyok szerintetek mi lehetnék? Meridára gondoltam de most fújjam be vörösre a hajam? Meg milyen ruhát vegyek fől hozzá? Még pár ötlet:állatok, pingvinek és cápák. De mi ennél maradtunk OF-őnk
2015. jan. 19. 20:27
 1/8 anonim válasza:
Pumba :P
2015. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jah csak is az leszek

inkább micimackó de komolyan :D

de most wez tök hülye ötlet mert most pl.micimackónak hogyan öltözzünk már be??

2015. jan. 19. 20:53
 3/8 anonim válasza:
Egyikőtök a Mici, másik a Maci, és egy plusz jellel járkáltok.
2015. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ez jó!De inkább jobban kötődők a nem dedós jelmezekhez mondom Merida jó lenne de nemtom honnan szerzek zöld ruhát?de azért köki az ötleteket *köszi
2015. jan. 19. 21:02
 5/8 A kérdező kommentje:
de am hogyan mici??melyik mici?az hogy nézne ki? :P :D
2015. jan. 19. 21:03
 6/8 anonim válasza:
legyél inkább anime/manga cosplay-es>az kúlabb :P
2015. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minnie egér? Tusvonal, piros rúzs, masni a hajadba és valami fekete vagy fehér vagy piros vagy pöttyös ruha (lehet külön szoknya és felső is, csak ez a 3 szín legyen).
2015. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az utolsó az nagyon tetszik :D meg a Merida majd eldöntöm mert a Meridához vörös paróka zöld ruha meg íj meg vmi fekete cipő a minnie egér meg pöttyös rószaszín ruha meg ilyen masni fekete harisnya meg fekete (ÜNNEPLŐ) cipő köszi az ötleteket még jöheetnek
2015. jan. 20. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!