Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mi legyek farsangon?

Mi legyek farsangon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vagy egymillió ugyanilyen kérdés van, de már vagy ezret átnéztem, és mivel nem szeretném ezzel tölteni a napot, gondoltam én is kiírom.... a buli most pénteken lesz, és addig kellene elkészülnie a jelmeznek... gondoltam már rá, hogy leszek gót, emo, sőt, egyszer eszembe jutott a bennszülött is, de egyik sem sikerülne péntekig... és légyszi kíméljetek meg a csillagfejű csavarhúzó és a sebes vonat kategóriájától :)
2015. febr. 2. 15:01
 1/6 anonim válasza:
Lány vagy fiú vagy? Hány éves vagy? Ha lány:ördög boszorkány ha fiú:kalóz űrhajós
2015. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ha lány vagy lehetsz cowgirl (ezt könnyű megcsinálni, egy jó szoknya, csizma, kalap, kockás ing stb)


vagy lehetsz óra-kivágod kartonból és belebújsz


szakács-fehér ruci és összekened magad-kézbe fakanál :D

2015. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 darkness10 válasza:
az emo vagy a goth jelmez egyáltalán nem nehéz :) Fekete rúzs, fekete smink, fekete körömlakk, fekete gatya, fekete póló, csizma, keresztes vagy koponyás nyaklánc. Feltupírozhatod a hajadat, ha esetleg van hajszínező spérd azzal is befújhatod. :) Jaj és tudom, hogy ez a haj iszonyú jól néz ki *-* Én már ezerszer megcsináltam ilyenre és nagyon egyszerű :D https://www.youtube.com/watch?v=1Af7X_lHt9g Abban az esetben ha fiú vagy akkor természetesen ne csináld meg ilyenre a hajad :)
2015. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Legyél önmagad.Neked kell eldönteni mi akarsz farsangon lenni,nem másnak,egyébként ha fiú vagy akkor öltözz be lánynak ha lány akkor fiúnak.(De ez csak 1 tipp!)
2015. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!!! <3
2015. febr. 5. 11:44
 6/6 darkness10 válasza:
Minek öltöztél? :)
2015. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!