Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » SÜRGŐS! Ha nics piros szoknyám...

SÜRGŐS! Ha nics piros szoknyám se pöttyös szoknyám, hogy legyek Mini Egér?

Figyelt kérdés

Holnap ahol sportolok farsang lesz, és olyan ruha kéne amiben tudok sportolni. Mini egérre gondoltam mert ő szoknyában van és szabadon mozog a lában. De ha nincs hozzá pöttyös szoknyám? Milyen szokny jo még? Delülrőr egy fekete póló lesz rajtam. Vagy tudtok még olyan jelmezt amihez elég az otthoni ruhák, és szoknyában van?

14 L



#farsang #sport #mini egér
2015. febr. 20. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van fekete vagy sötétkék szoknya akkor az is jó. Fehér pöttyöket meg tudsz rá papírból ragasztani a szoknyára. 1 estét kibírnak.
2015. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uu köszi jó ötlet de csak fekete virágmintás szoknyám van. :( (és bocsánat az elírásokért, telefonról vagyok és nagyon sürgős.)
2015. febr. 20. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gond ha virágmintás. Akkor a fehér pöttyöket tedd a virágok helyére. A fehér pöttyök jobban kifognak tűnni..
2015. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké megpróbálom

Márcsak anyát kell rávennem, hogy engedje, hogy távarjak néhány pöttyöt...

2015. febr. 20. 17:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Mond meg anyudnak, hogy csak pár helyen lenne öltés a pöttyökön, később le lehet venni..
2015. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Bammeg nem "Mini Egér", hanem "Minnie egér"! A Minnie a neve annak a szerencsétlen állatnak!
2015. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fruzsikaaaaaa válasza:
Szerintem fekete vagy fehér szoknya vagy a fehér valamilyen árnyalata vagy végső esetbwn lila
2015. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mini egér könnyen lehetsz. Csak húzd össze magad kicsire...

A Minnie az már más kérdés...

2015. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!