Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » SOS! SOS! SOS! Minek öltözzek...

SOS! SOS! SOS! Minek öltözzek be farsangon? Szombaton lesz, szóval extrém gyorsan kellene!

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és valami visszafogottabbnak szeretnék beöltözni, nem bohócnak. Benne vagyok mindenben, de az egyetlen kritérium az, hogy farmerben kell lennem. Sztár meg híres ember nem lehetek, mert ahova megyünk, ott nem ismerik az ilyesmit. Köszi szépen a segítséget!

2016. febr. 4. 20:39
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem muszáj kiöltöznöd valakinek vagy valaminek egyszerüen csak csipd ki magad smink meg stb.És ha kérdik hogy minek öltöztél mond azt hogy a legszebb lánynak:)
2016. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öltözz csillám...tudodminek azt mindenki ismeri
2016. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyél csillagfejű csavarhúzó

[link]

2016. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi emberek! :"D Végül is cica leszek, az egyszerű :D Köszi szépen a sok hasznos ötletet! :D Ment a zöld pacsi! ;)
2016. febr. 4. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
playboy nyuszinak: farok + nyuszifül
2016. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!