Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Minek öltözzek be a jövő évi...

Minek öltözzek be a jövő évi farsangi mulatságra?

Figyelt kérdés
Munkámból kifolyólag (tanító vagyok egy vidéki iskolában, igaz, csak ebben a tanévben; jövőre még nem tudom) az idei farsangra nem volt se túl sok időm, sem pedig jó ötletem, hogy minek öltözzek be. Jövőre azonban megígértem a tanítványaimnak, hogy én is jelmezbe bújok, mert ezt ők is nagyon szeretnék. Van már több ötletem, csak nem tudom melyik lenne a legjobb. E kettő közül nem tudok választani: Bono, a U2 frontembere vagy FBI ügynök. Melyik lenne a jobb? Más ötletek is szóba jöhetnek, hülyeségek nem.

2016. febr. 5. 17:23
 1/4 anonim válasza:
Konkrét ötletem nincs, de én egy iskolás farsangra valami vidámabbnak és/vagy látványosabbnak öltöznék be. Bono vagy egy FBI ügynök olyan... morózus lenne farsangra, nem?
2016. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért választottam Bonot, mert az egyik kedvenc énekesem, valamint nem kell olyan sokat öltözködni hozzá, egy fekete bőrdzseki,hozzá egy fekete pulcsi és nadrág, illetve az elengedhetetlen napszemüveg és kész. Az FBI ügynök mellett azért döntenék, mert ez fejezi ki azt, amilyen én is igazán vagyok: zárkózott, a háttérből figyelő ember, aki egyszer itt tűnik fel, máskor meg ott.
2016. febr. 6. 14:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért választottam Bonot, mert az egyik kedvenc énekesem, valamint nem kell olyan sokat öltözködni hozzá, egy fekete bőrdzseki, hozzá egy fekete pulcsi és nadrág, illetve az elengedhetetlen napszemüveg és kész. Az FBI ügynök mellett pedig azért döntenék, mert ez fejezi ki azt, amilyen én is igazán vagyok: zárkózott, a háttérből figyelő ember, aki egyszer itt tűnik fel, máskor meg ott. Bocsánat a butaságomért, de mit jelent a morózus szó?
2016. febr. 6. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
én Kim Dzsongun akartam lenni, csak nem jött össze :D
2016. febr. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!