Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Kinek mi a véleménye arról,...

Anita Sz. kérdése:

Kinek mi a véleménye arról, hogy ha egy 7 éves gyermeket kaszás jelmezbe öltöztetik farsangon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez csak farsang, jelmez bál, de nem túlzás ha kaszásnak öltöztetem? Ő az szeretne lenni?
2016. febr. 8. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Halál vagy paraszt?


Mé' lenne túlzás?????

2016. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen gáz, ha a gyerek akarja, de én szülőként inkább másra ösztönözném. Bizonyára más is van, ami elfogadható számára. Ha ezek után is mindenáron ezt akarná, akkor belemennék, de nyilván valami szolidabb kivitelezés jöhetne szóba.

Mindenesetre elgondolódnék, hogy miért is akarhat ennek öltözni, honnan jött az ötlet.

Pl.:Nekem ovis/kisiskolás unokaöcsém akart mindenáron a kedvenc filmje után Sikolynak öltözni. Ez viszont már a szülőknek ciki, mert hagyták hogy ennyi idősen horrorfilmeket nézzen.

2016. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Ő akar lenni a legmenobb ez érthető :D
2016. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nézetek vele horrorfilmet attól még én is félek! :) :) Azt mondta a kisfiam, hogy olyannak akar öltözni akit senki nem győz le :), valakitől hallotta a kaszást, ezért akar az lenni. Szóval biztos nincs semmi olyan amitől tartanom kéne, hogy vajon miért akar kaszás lenni? :) Mert az a legmenőbb most számára. Csak azért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam, hogy ki mit gondol erről? Mert másnak öltöztettem volna amúgy csak a gyerek kérése számomra szent, azt akarom, hogy jól érezze magát a farsangon annak öltözve ami neki tetszik, nem annak ami nekem. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Sokat segítettetek! ;)
2016. febr. 9. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!