Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » 8. Osztálynak mit ajánlotok...

8. Osztálynak mit ajánlotok farsangra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még csak szeptember van, de az én osztályom sajnos pár hét alatt nem tud megtanulni egy táncot. Szóval már most kellenének ötletek.. Az én sulimba május végén szokott lenni ilyen gála, ahol szavalni, táncolni szb. lehet. Ott keringőzni fogunk szóval az farsangra ki van zárva.

2016. szept. 19. 17:56
 1/8 anonim válasza:

Mi egy lakodalmat adtunk elő.Fiú-fiúval házasodott.Elég vicces volt.Volt lánykérés meg minden.De nem úgy hogy beszéltek hanem zenék voltak bevágva és eljátszották.


Akár egy filmet is kiparodizálhattok vagy mesét vagy akármi ilyesmit esetleg kötelező olvasmányból részletet.


Cirkuszt is előadhattok.


Egy olyat is előadhatnátok hogy valakit felidegesít egy számítógépes játék és valamit kitaláltok utána ez csak alapötlet.


Szépségverseny esetleg.



Nem nagyon jut eszembe több.

2016. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötletek köszönöm!
2016. szept. 19. 19:25
 3/8 anonim válasza:
58%
Tanárok kiparodizálása (persze ízlésesen nem sértőn) Aranyköpések/jellegzetes dolgok felnagyítása
2016. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen erre én tavaly is gondoltam, de... Hagyjuk.. Utálom az osztályom
2016. szept. 19. 20:11
 5/8 anonim válasza:
El is játszhatnátok viccesen az iskola történetét vagy akár kifigurázhatnátok a különböző nyelveket,meg elő adhattok egy híres kabarét is.
2016. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha utalaod az osztalyod akkor mit akarsz....Amogy eljatszhatnatok sorozatokat viccesen vagy barmi szinezkedest akar ha valaki tud zenelni stb .
2016. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyél Violetta vagy valaki és a többiek is karakterizáljanak😂

Tuti siker😊

2016. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi 5.-ben struccok voltunk UV lámpával világítva. Eléggé jól nézett ki, szerintem ezt 8.-ban is lehet.
2017. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!