Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Farsangra mit válasszon egy 9...

Farsangra mit válasszon egy 9 éves (kis) lány, ha be kell öltözni?

Figyelt kérdés
Lányom 3. osztályos, mivel szinte mindenki jelmezben fog díszelegni a farsangi báljukon, ő is be akar öltözni. Ötletünk úgymond nincs .... mit tanácsoltok? írjatok már egy csomó variációt ... (azt azért hozzáteszem hogy gyermekem nem egy nádszál alkat, 151 centi magas és 48 kiló, szóval enyhén "atlétikus" alkat, meg azt hiszem a hercegnős, királynős korszakból kinőttünk már ... , egyébként igazi lányos kislány, hosszú haj, stb ... - mi lenne jó neki szerintetek?) Köszi a tippeket!
2017. jan. 25. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézzetek rá ötleteket a neten, hátha lesz, ami megtetszik.

Nekem most a 2. osztályos lányom még mindig ötletel, hogy mi legyen. Szóba került madár, ördög, menyasszony, meg még vagy 8 másik, ami nem jut eszembe. :) Ő főleg az alapján ötletel, hogy mi van itthon, pl. piros nadrág, piros pulóver, és csak ördög szarv kell. Meg sárga harisnya, sárga póló, csőr és szárnyak. Ez sem rossz megoldás egyébként, hogy áttúrjátok a ruhásszekrényt, hátha neked vagy neki akad olyan, amit át tudtok alakítani.

2017. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az én lányomnak sem fekszenek a hercegnős meg királylányos cuccok.Elsőben boszi volt, most vámpírlány lesz.

Jó még az ördög, szellem, zombi.

Esetleg rendőrlány, angyal, gótikus lány, rocker.

Vannak jóféle Monster High jelmezek, ha magasabb árkategóriában keresgélsz.

2017. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

neten millió kép van, nézelődjetek

pattogatott kukorica, fagyi, hamburger

kedvenc mesefigura, vámpír...

2017. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felhúzható baba? [link]

Felvesz valamilyen csajos ruhát, az arcára babás smink pirosító, apróra rajzolt száj, két vonalka a száj szélén, szeplők, a hátára pedig egy kurbli kell egy papírtörlő gurigából és egy arab kartonból némi festékkel vagy alufóliával bevonva gyorsan meglehet csinálni. Egy övhöz szerintem nem is olyan nehéz hozzárögzíteni.


Ha van egy egyszerű piros ruhája akkor eper is lehet. Vesztek egy kis sárga és zöld filcet. Sárgából kivágtok magokat egy egy öltéssel a ruhához varrod vagy apró biztostűvel rögzíted belülről, hogy ne látszon. A zöldből csináltok leveleket, azokat a ruha nyakához rögzíted hasonló módon. Már csak pár levél kell a hajára, egy hajpántra könnyen rögzíthetőek.

2017. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
most nagy divat a minnie mouse az tökéletes szerintem
2017. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hamarosan rengeteg farsangi ötlet lesz az Ünnepi Tippek facebook oldalán: [link] érdemes követni
2017. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Piros nadrágból és felsőből, fekete pöttyök rögzítésével könnyen lehet katicabogár is a kislány. Kiegészítőként piros hajráfra kicsi csápokat is lehet rakni ( ehhez nincs ötletem, hogy hogyan). Remélem tudtam segíteni. :D
2017. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!