Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » Budapesten milyen programok...

Budapesten milyen programok lesznek május 27-28.án?

Figyelt kérdés

Nézelődtem interneten, de részletesen nem találtam semmit, vagy nem jó helyen keresgéltem. Hallottam, hogy jó, de nem vagyok Budapesti. Rácalmáson élünk és eddig Dunaújvárosira mentünk el, de most úgy döntöttem, hogy kipróbálunk valami újat. Már pár éve anyagi helyzet miatt nem mentünk el, de most hogy van rá lehetőségem, szeretném elvinni a családomat.


Segítenétek abban, hogy szokott-e lenni, és most is lesz-e például valami minividámpark szerűség, ugrálóvár, minihullámvasút, trambulin, körhinta, és amire a legjobban kíváncsi vagyok, hogy szokott-e lenni valamilyen 3D-s zárt autós játék, amibe beleülünk, nézünk egy kivetítőt és mozognak velünk a székek. Azt régen imádták a fiaim. Most 13 évesek. 4 éve nem voltunk gyereknapon és szeretném egy igazán jóra elvinni őket.



2023. máj. 10. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lesz a városligetben egész nap vidámpark, koncertek, különböző programok. Majáliskor volt mini hullámvasút, ugrálóvár és 12D mozi, amin egy 3D képet néztél, mozogtak a székek és a megfelelő jelenetnél egy kis vizet is spriccelt. Meg nagyobbaknak való vidámparki gépek is, már minden bizonnyal felülhetnek azokra. Nem korra megy, hanem magasságra, 140-150 centi között mozog a minimum, hogy a biztonsági kar jól megfogja. Na meg dodgem, az mindig van, gyereknapon is biztos lesz, örök klasszikus, nem lehet kihagyni.
2023. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Oh akkor nem is szoktak gyereknapon nagyobb vidámparki gépek lenni? Igen már ugye felülhetnek rá és szerettem volna ha ki tudnak próbálni olyanokat amikre akkor még nem ülhettek fel. Nem tudom, hogy az a 12D-s mozi az-e. Sajnos már nem emlékszem a nevére. Ilyen pár perces utak voltak a képernyőn. Vizi világ, Dzsungeltúra, Piramis út és hasonló nevük volt. Mindig olyan volt, hogy ezeken a helyeken egy hullámvasút pályán mentünk és csak a sínt láttuk, mert mi voltunk a "kocsi". Nagyon szerették
2023. máj. 11. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!