Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » Milyen programot szerveztek...

Milyen programot szerveztek 2012 gyereknapjára?

Figyelt kérdés
10, 12, 13, éves (fiú, lányok) gyerekeknek milyen programot javasoltok?

2012. máj. 14. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amivel szerintem nem lehet mellényúlni, az az állatkert és a vidámpark. Ha túl költséges, akkor pedig egy jó kirándulás a hegyekbe, gyermekvasút, libegő, sőt, a János-hegyen van kalandpark is, szuper jó pályával. [link]
2012. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 L.Thomas ***** válasza:
100%
Esetleg Margit-Sziget
2012. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
55%
csippendil,sztriptíz,rúdtánc
2012. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Amikor kicsi voltam (10 12 éves) mindig bobozni mentünk gyereknapkor Sátoraljaújhelyre. Nagyon vártam mindig. kaland park is van ott nagyon szeretik a gyerekek szerintem.
2012. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
38%
pedómacit programot!!az tuti beválik...
2012. máj. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gookart
2012. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mindig nagyon szívesen emlékszem vissza a gyereknapjaimra.

Sztem a szüleink nagyon kreatív,egyedi és felejthetetlen gyereknapot szereztek nekünk mindig.És lényegesen olcsóbb,mint akármelyik már felsorolt szórakozási forma,ellenben több időt és energiát igényel a szülők részéről,de ha egy örök élményt akarnak szerezni a gyermeküknek,akkor én mindenképp javaslom.

Tehát a történet a következő:


Egy kisebb városban lakunk,vannak parkok,játszóterek.A szomszédaink egyben a szüleim gyerekkori barátaik és persze a gyerekek (azaz mi 5-6an) is nagyon jóba vagyunk születésünk óta.

11-12-13 éves korunkba volt ez a program minden gyereknapkor.

A szülők hajnalban bejárták a várost, és különböző "ajándékokat" vagy feladatokat helyeztek el a város különböző pontjain.Reggel 9re végeztek mindennel,minket felkeltettek...elkészültünk és elindultunk.A játék lényege a kincskeresés volt.Mindig a házunktól indultunk (nyilakat ragasztottak a falakra,táblákra) majd ahogy megtaláltuk az "ellenőrző pontokat" úgy jutottunk egyre tovább a városban.Nagyon sok izgalmas és kreatív feladat volt. Pl. egy héliumos lufit kötöttek fel vhova,amit csúzlival kellett szétlőni,hogy hozzá juthassunk a papírhoz,ami benne volt a lufiban és el tudjuk olvasni,hogy mi a következő hely.Persze ezek is találós kérdés formájában voltak megfogalmazva,így az agyunk is dolgozott eleget.:)

Volt olyan is,hogy egy műanyag csövet lenyomtak a földbe kb 30 cm mélyre beledobtak egy pingpong labdát,és a labdát kellett megszerezni,ahhoz h tovább jussunk.Rá kellett jönnünk,hogy fel kell önteni vízzel a csövet,hogy feljöjjön a labda.Stb.stb.Rengeteg feladat volt,és én egytől egyig élveztem mindet.


Röviden ennyi,órákig tudnám még írni,gyerekkorom legszebb időszaka volt:) Nagyon hálás vagyok a szüleimnek,hogy ennyi időt és energiát szántak ránk és ilyen élményekkel gazdagítottak.


Majd el felejtettem,a legvége persze mindig egy hatalmas láda édesség és kisebb játékok voltak,mint "fő kincs" amit meg kellett találni.


Remélem tudtam segíteni.Légy kreatív :)

2012. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!