Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Lányok! Mi a véleményetek a...

Lányok! Mi a véleményetek a szódás/vödrös locsolásról?

Figyelt kérdés
Kibírható 1 évben egyszer, vagy utáljátok?

2020. ápr. 12. 16:50
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Mi nem teljes erőből ütünk titeket, csak a popóra ütünk egyet vesszővel.
2020. ápr. 13. 01:53
 32/45 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk amilyen örömmel beszélsz mások megalázásáról "kedvesség" címszó alatt lehet nem mernék én se nemet mondani, mert bedurvulsz. Mármint aki élvezi a botozást, az nálam nincs sokkal feljebb egy agresszív vadembernél. Ugyanaz a szint.
2020. ápr. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
74%

#31

Egyszer nem ütöttek még meg, mert kulturált környezetben neveltek fel, ahol az erőszak nem számít hagyománynak.

2020. ápr. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Cukik a lányok ha le vannak öntve, szépek lesznek tőle. :D
2020. ápr. 13. 01:57
 35/45 A kérdező kommentje:
Itt nálunk a lányok hagyományőrzők ezért csináljuk.
2020. ápr. 13. 01:58
 36/45 anonim ***** válasza:
74%
Áldom, hogy nem ilyen helyre születtem.
2020. ápr. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
76%
Amilyen lelkes vagy el is hiszem,hogy szerinted ez tényleg aranyos.De úgy látom,hogy teljesen figyelmen kívül hagyod amiket itt leírnak.Szerintem is rohadt megalázó és igazából erőszak,amiért még mi adunk a ajándékot.Nálunk valahogy még nincs nyári meleg,de igazából 30C-ba is lehet tüdőgyulladást kapni.Nem tudom mennyire tartanád aranyosnak ezt a szokást,ha pl a húgodat temetnék,mert a locsolás miatt meghalt tüdőgyuladásba.De olyat is hallottam,hogy volt lány akit beleejtettek a kútba.A botozást nem tudom mi.Leöntenek egy vödör vízzel és még meg is vernek?Tényleg nagyon cuki.Téged ütöttek már meg vesszővel?Nem kell nagyot ütni vele,hogy fájjon.Ja,és,ha azt mondaná a lány,hogy nem szabad,akkor nem locsolnád meg?
2020. ápr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
83%

Én is szép hagyománynak tartom, de nagyon nem mindegy, hogy KITŐL! Akitől nem fogadom szívesen, attól b*nkóság.

Szóval csak akkor, ha tudod, hogy a másik is benne van.

2020. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
A lány barátaim nagyon szeretik, az időseket kölnivel locsolom, mást igazából nem szoktam. Dehogy lehet ilyenkor már lehetne Balatonra is menni, igen teljesen egyértelmű hogy egy város/falu utcáin kútba ejtik.
2020. ápr. 13. 13:33
 40/45 anonim ***** válasza:
Nem írtam,hogy gyakori,annyit írtam,hogy "olyat is hallottam már".De szerintem lehetséges,ugyanis régen nem volt vezetékes víz a kútból húzták fel a vízet.És simán lehet,hogy a fiúk kedves dolognak gondolták belelógatni a lányokat.
2020. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!