Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Ki mit csinál húsvét szombatján?

Ki mit csinál húsvét szombatján?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam, ebédeltünk, délután sütök.
2021. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Füveznék egyet. Tudod, elszívnám a nyuszifészekbe szánt zöldet.
2021. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint az év bármelyik szombatján, + sonkafőzés.
2021. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi grillezünk egyet a teraszon majd kerékpározni fogunk, szeretem nézni a most viràgzó fákat, bokrokat, színes virágokat.

Este könnyű vacsi, borozunk, kedvenc utazós videókból nézek meg majd egy részt, aztán forró fürdőt veszek, elalvásig olvasom az aktuális könyvem.

2021. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mint az év összes többi szombatján: délelőtt takarítás, főzés, ebéd, délutáni pihi, fürdés, este tv-zés, utána alvás.
2021. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
64%

Nincs olyan, hogy húsvét szombat… :O

Ez olyan mikor már boldog karácsonyt kívánnak meg írnak ki Facebookon egy nappal előtte….

Mi lesz a következő? Március 14?

2021. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
akkor te szombaton megszűnsz létezni? :0
2021. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Semmit, miben másabb ez a szombat mint bármelyik másik :D Semmiben.


Reggel elmentem boltba, aztán ebédre hoztam sült kolbászt a térről (nyamm).

Vacsorára főztem zöldséglevest meg sonka-tojást - de ezeket amúgy is sűrűn eszünk, szóval most csak a plusz torma volt a húsvéti :D


Ma sütök egy kevés aprósütit, meg valami sós, leveles tésztás cuccot, aztán ennyi.


Amúgy kirándulunk a közeli dombokon, meg sörözünk, gépezünk. Ugyanúgy telik, mint minden másik.

2021. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi mindig ezen a napon szoktunk előkészülni húsvétra, ezért délelőtt az interneten nézegettem tojásfejtéssel, tojásírással, húsvétfával és egyéb díszítésekkel ötleteket. A feltámadás előtt még böjtöltem, ezért ebédre is hús és tojás nélküli étket ettem, mint előtte, a nagyböjtben. Nagyon kora délután elkezdtem a tojásfestést és a tojásírást, késő délutánra, inkább kora estére be is fejeztük, majd feldíszítettem a tojásfát, megterítettem ünnepire az asztalt és felraktam a házba 1-2 húsvéti díszt. Utána megnéztük a feltámadási misét, majd "Boldog, áldott és szent húsvét kezdetét!" kívántam az ismerőseimnek és rokonaimnak. Elmentünk vacsorázni, ekkor már rendesen ettük a húsvéti ételeket, a sonkát, a színes és hímes tojásokat, a kalácsot, a póréhagymát, a retket, a paradicsomot, meg a süteményeket. Boldog, áldott és békés húsvétot mindenkinek! :-)
2021. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!